ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77
rating
4.3/5

Всього відгуків: 68

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Юридична консультація розділ майна

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
1

Робочий день


На жаль, в житті деяких сімей бувають моменти, коли спільне проживання стає неможливим, а розлучення – неминучим. Крім заяв на розлучення, тривалої процедури розірвання шлюбу, є ще один процес, що вимагає чималих витрат сил і часу – поділ майна.

Ситуація з розподілом спільно нажитих речей особливо складна там, де є неподільні речі – нерухомість, автомобіль, загальний бізнес. Поділ майна між колишнім подружжям можливий двома шляхами: за домовленістю і в судовому порядку. Щоб не доводити справу до суду і нескінченних позовів, в цьому разі краще за все звернутися за допомогою до юриста, який спеціалізується у сфері сімейного права.

Фахівці компанії Legal Solutions володіють значним досвідом і знаннями в галузі сімейного законодавства, ознайомлені з судовою практикою з цих питань, а тому зможуть надати якісну підтримку в подібних справах.

Консультації юриста, адвоката із поділу майна включають такі питання:

  • Поділ майна при розлученні в добровільному порядку
  • Поділ майна через суд
  • Роз'яснення з приводу понять спільних та особистих речей
  • Врегулювання питань щодо нерухомого майна в процесі розірвання шлюбу
  • Розподіл часток кожного з подружжя з урахуванням того, з ким залишаться проживати діти
  • Роз'яснення особливостей поділу власності при фактичному, так званому цивільному шлюбі

В рамках платних послуг ми пропонуємо складання позовів до суду, оформлення договорів поділу майна і мирової угоди, представництво інтересів клієнта в суді та державних органах.

Первинна консультація може бути. Щоб задати питання юристові з команди Legal Solutions, ви можете зателефонувати, написати на електронну пошту або сформулювати вашу проблему в повідомленні, надісланому по Viber, Skype, за допомогою форми зворотного зв'язку.

Чому варто довіряти нам

  1. У процесі розірвання шлюбу та поділу спільно нажитого майна наші юристи допоможуть обрати варіант, який максимально задовольнить обидві сторони і значною мірі зменшить ймовірність звернення до суду.
  2. Точно визначимо, які речі підлягають поділу, а які – ні. Це дозволить захистити майно, що належить особисто вам.
  3. Ми готові запропонувати вам як стандартні, так і нестандартні рішення.

Слід нагадати, що поділ майна між подружжям, які не розірвали шлюб офіційно, не передбачає строків позовної давності; після розлучення такий строк становить три роки. Тому не варто затягувати з поділом власності і своєчасно звертатися за допомогою до фахівців.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

СкасуватиДодати коментар