ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77
rating
4.2/5

Всього відгуків: 55

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Юридична консультація щодо спадщини

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
від 1000

грн.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
1

Робочий День


Відповідно до законів України для прийняття спадщини особам, які мають право на майно, протягом 6 місяців після смерті спадкодавця слід звернутися до нотаріуса і оформити відповідне свідоцтво.

На перший погляд все просто, але інколи можуть мати місце ситуації, коли нотаріус відмовляє в оформленні спадщини або виникає суперечка між родичами. У таких випадках вам не обійтися без допомоги адвоката.

Чим відрізняється консультація нотаріуса від консультації адвоката зі спадщини?

Таке запитання часто виникає у наших клієнтів, які вже зверталися до нотаріуса. Відмінності існують. Нотаріус займається лише відкриттям і оформленням спадщини: встановлює коло спадкоємців за законом або за заповітом, відзначає наявність кредиторів та осіб, які відмовилися від спадкування, уточнює перелік документів, які мають пред'явити спадкоємці, видає свідоцтво.

Коло діяльності адвоката є ширшим: він може самостійно здійснювати збір документів замість одержувача спадщини, надавати юридичні консультації, розглядати можливість оскарження нотаріальних дій. Крім того, спадкоємці часто довіряють адвокатам підготовку до судових розглядів – складання позовів, скарг, клопотань тощо.

В яких випадках при прийнятті сімейної спадщини необхідна допомога юриста

  • Закінчення строку прийняття спадщини
  • Спори при виділенні частки в майні подружжя
  • Необхідність в підтвердженні ступеня споріднення між спадкоємцем і спадкодавцем
  • Позбавлення права на спадщину родичів, визнаних негідними
  • Питання щодо оподаткування при прийнятті майна
  • Спори щодо місця відкриття спадщини
  • Відмова нотаріуса у видачі свідоцтва
  • Оформлення спадщини за кордоном українськими спадкоємцями
  • Визнання недійсним заповіту

Оскільки отримання спадщини пов'язане з сумною подією в сім'ї, збір документів, оформлення прав на майно часто викликає не найприємніші емоції, забирає багато сил і часу. Довіривши процедуру юристам компанії Legal Solutions, ви позбавите себе від зайвого клопоту, а також будете застраховані від можливих помилок.

У нас ви можете замовити як послугу з оформлення спадщини «під ключ», так і окремі послуги, наприклад, з оформлення документів або супроводу в суді. Для того, щоб визначитися з алгоритмом дій, скористайтеся консультацією. Питання, які вас цікавлять, ви можете задати нашим фахівцям по телефону або в письмовому вигляді.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

СкасуватиДодати коментар