ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
 • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77
rating
4.3/5

Всього відгуків: 67

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Юридична консультація з сімейних питань

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
від 1500

грн.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
1

Робочий День


Спори, що стосуються сімейного права, є, напевно, одними з найбільш поширених. Водночас їх вирішення вимагає від юриста надзвичайної делікатності й толерантності, адже в подібних випадках йдеться не тільки про правові нюанси, а й про людські відносини.

Як би не хотілося залишити ситуацію в межах сім'ї, не виносячи її на розгляд третіх осіб, врегулювання суперечок неможливе без допомоги досвідчених юристів.

Фахівці компанії Legal Solutions готові допомогти вам мирним шляхом, за можливості без судових розглядів врегулювати спори, пов'язані з сімейними відносинами. Нам ви можете довірити збір та оформлення документів при укладенні угод, захист ваших інтересів в суді тощо. Наші юристи дадуть відповідь на будь-яке запитання, що може виникнути у сфері сімейного права. Юридична допомога допоможе зорієнтуватися в можливих шляхах вирішення конкретної проблеми та обрати найбільш прийнятний вектор дій.

Задати питання адвокату, фахівцеві в сімейних справах ви можете, написавши нам на e-mail, зателефонувавши або заповнивши форму зворотного зв'язку. Особиста присутність в офісі не є обов'язковою, принаймні при первинному консультуванні.

Які питання розглядаються під час сімейної юридичної консультації

 • Розірвання шлюбу
 • Розділ спільно нажитого майна
 • Утримання неповнолітніх дітей, а також непрацездатних батьків
 • Встановлення факту спорідненості, в тому числі батьківства
 • Шлюб з іноземним громадянином
 • Усиновлення, встановлення опіки та піклування
 • Спадкування
 • Позбавлення та поновлення батьківських прав
 • Стягнення аліментів
 • Зміна імені, прізвища, місця реєстрації
 • Дозвіл на виїзд дитини за кордон

Чому для вирішення питань з сімейного права слід обирати нас

 1. Фахівці компанії Legal Solutions розуміють важливість сімейних цінностей, тому роблять все можливе для уникнення конфліктів в сімейних спорах.
 2. Адвокат зберігає в таємниці всі дані, надані клієнтом при замовленні послуги.
 3. Якщо дозвіл вашої справи неможливий без фінансових затрат, ми запропонуємо найменш ресурсозатратний, але в той же час найбільш ефективний варіант.

Не відкладайте візит до юриста. Адже сьогодні вирішити проблему простіше, ніж відкласти її на потім. Телефонуйте нам і задавайте питання, які вас цікавлять.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

СкасуватиДодати коментар