ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз...

Зверніться до нас зараз і отримайте:Юридичні послуги для ИТ-компаний

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


IT-сектор економіки потребує особливого юридичного захисту. Його розвиток важливий для України, оскільки впровадження інформаційних технологій відбувається скрізь. Не завжди має сенс наймати штатного юриста. Це додаткові щомісячні витрати для компанії. У вас може бути відмінна ідея, прекрасний штат програмістів, проект-менеджерів, але ви не зобов'язані знати, як правильно скласти договір або захистити себе при перевірках державних інспекцій.

Юридична  підтримка IT від юристів компанії "Легал Солюшнз"

Ми готові забезпечити вашому бізнесу представництво в суді і повний юридичний супровід it проектів. Юристи " Легал Солюшнз " мають великий досвід в цій області цивільного права. Вони нададуть якісну консультацію для it фахівців.

Захистимо вас від недобросовісних конкурентів і спроб крадіжки софтвера. У нашій компетенції знаходяться питання захисту інтелектуальної власності. Правда варто відмітити, що трохи ускладнює роботу недосконале законодавство України, багато питань, пов'язаних з правами на творчі продукти, знаходяться сьогодні на стадії розробки, проте за допомогою кваліфікованих юристів позначені проблеми не стануть перешкодою.

Індивідуальний підхід при наданні юридичних послуг у сфері IT

Кожен випадок по-своєму унікальний, а тому без індивідуального підходу тут не обійтися. Відрізняються системами оподаткування ФОП і юридичні особи, у кожної IT-компанії свій продукт і свої складнощі, які ми легко вирішимо, озброївшись досвідом і глибоким знанням законів.

Аутсорсинг - кращий спосіб супроводу  IT компаній. Він включає юридичну допомогу і супровід ИТ проектів під ключ:

  • складання договорів;
  • реєстрацію нових продуктів;
  • комунікацію з державними структурами;
  • боротьбу з недобросовісними конкурентами;
  • відстоювання інтересів в суді.

Юридичні послуги для IT компаний. Консультація і супроводження (аутсорсинг) в сфері ІТ 2019

Консультації для іт послуг допомагають нашим клієнтам розвивати бізнес, не відволікаючись на виконання сторонніх непрофільних завдань. Ми детально вивчимо вашу специфіку у сфері IT, допоможемо привести в порядок документи і значно зменшити розміри можливих штрафних санкцій контролюючих органів. У більшості випадків їх виплати, наприклад, при претензіях податкової інспекції, і зовсім вдається уникнути. Завдяки кваліфікованій юридичній допомозі IT компаніям комфортніше працювати на ринку, з'являється упевненість в майбутньому бізнесу.

Особливо рекомендуємо скористатися юридичною допомогою, якщо ваш бізнес поширюється не лише на територію України, а і на міжнародні ринки. Також звертаємо вашу увагу і на те, що наші фахівці в області інтелектуальної власності розуміють специфіку роботи бізнесу, пов'язаного з інформаційними технологіями. Їм відомі найпоширеніші в цій сфері проблеми, що наприклад, стосуються співпраці з приватними інвесторами. Ми допомагаємо як бізнесу, давно працюючому на ринку, так і стартапам, які тільки стають на ноги. Вони стикаються з багатьма труднощами: незнанням законів, натиском конкурентів, порушеннями договорів про не розголошування.

Скористатися нашими послугами дуже просто. Відправте запит про консультацію юриста :

  • через форму на сайті;
  • по телефону;
  • по електронній пошті.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

СкасуватиДодати коментар