rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Оформлення сертифіката ISO 14001:2015: необхідні документи та етапи процедури

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Управління підприємством з урахуванням екологічної безпеки підвищує репутацію такої компанії. Цінність підприємства підвищується не тільки в очах користувачів, а й на міжнародній арені. Для підтвердження безпечного ведення виробництва компанії необхідно отримати сертифікат ISO 14001:2015 міжнародного стандарту. Наші послуги спрямовані на допомогу у проходженні процедури, щоб правильно та оперативно оформити документи.

Що таке сертифікат ISO 14001:2015?

Стандарт ISO 14001 2015 вказує на те, що компанія проводить діяльність, нешкідливу для довкілля. Для підтвердження цього в управління запроваджують методики та технології системи екологічного менеджменту (СЕМ).

Таке рішення необхідно, щоб:

 • виявити турботу про екологію;
 • підвищити імідж та конкурентоспроможність організації;
 • зменшити витрати на виробництво продукції за рахунок оптимізації витрат на матеріали та енергоресурси.

Компанії із сертифікатом ISO 14001:2015 значно підвищують довіру замовників та партнерів, оскільки управління екологічними аспектами показує високий рівень стандартів підприємства.

Які додаткові переваги від ISO 14001 2015?

Проявляючи відповідальне ставлення до відходів та їх утилізації, компанія з ISO 14001 2015 також оптимізує внутрішні процеси. Це дає можливість оптимізувати облік життєвого циклу продуктів або послуг. Також значна перевага – сертифіковані організації можуть отримати кредити ЄБРР та Світового банку.

Як отримати ДСТУ ISO 14001:2015?

Сертифікація цього зразка знадобиться для участі в тендері або для уникнення неприємностей зі службами екології, якщо ваше виробництво може створювати забруднення природи.

Процес впровадження методів та отримання сертифікації ДСТУ 14001:2015 складається з таких етапів:

 1. Визначення області, для якої проводитиметься сертифікація. Для цього чітко визначають сферу діяльності та процеси, які вона включає. Перелік видів діяльності зазначають у сертифікаті.
 2. Аудит, щоб встановити ступінь готовності до сертифікаційної перевірки.
 3. Безпосередній сертифікаційний аудит. При успішному проходженні перевірки видають сертифікат ISO 14001 версії 2015 з терміном придатності 3 роки.

Після отримання сертифікату системи екологічного менеджменту необхідно щорічно приймати наглядові перевірки контролю та функціонування. У ході аналізу встановлюють ефективність СЕМ та відповідність стандарту, що компанія дотримується впроваджених норм.

Для оформлення ГОСТ ИСО 14001 2015 знадобляться такі документи:

 • статутні документи;
 • штатний розклад;
 • документаційний опис діяльності.

Також до закінчення терміну придатності документа та його переоформлення, підприємству слід пройти додатковий ресертифікаційний аудит.

Наші послуги отримання стандарту ISO 14001 2015

Юридична компанія Legal Solutions надає кваліфіковану допомогу, щоб підприємства могли оперативно та без проблем оформити стандарт ISO 14001: 2015. Наші аудитори:

 1. Проконсультують з усіх питань проходження сертифікації.
 2. Проведуть попередній аудит та підкажуть області для доопрацювання методів системи менеджменту.
 3. Допоможуть зібрати документацію для оформлення.
 4. Складуть договір для заявки на стандарт, і пройти всю процедуру отримання сертифікату.

Процедура включає безліч нюансів, і наші фахівці готові надати компетентну допомогу на кожному етапі або в комплексному підході. Проведемо навчання, виконаємо аудит та допоможемо підготуватися до сертифікації.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар