rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Як організувати ефективну логістику із стандартами ISO 28001

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Сертифікат ISO 28001– це профільний стандарт, який впроваджують для покращення системи управління безпекою ланцюжків постачання. Він необхідний для оптимізації циклу та усунення всіляких ризиків, пов'язаних із логістикою. Компанія Legal Solutions пропонує юридичні послуги щодо впровадження даної системи та оформлення необхідної документації.

Кому і коли оформляти сертифікат Legal Solutions?

У ланцюжку постачання продукції можуть виникати фактори, які негативно впливають на процес і забирають додаткові ресурси. Для покращення логістики компанії слід правильно розподіляти завдання та оптимізовано організовувати процедуру. Система керування із сертифікацією зразка ISO 28001 спрямована на впровадження стандартів, які дозволяють усунути можливі ризики.

Зокрема такий сертифікат та впроваджена система допомагають:

 1. Встановити можливі ризики, які уповільнюють постачання або створюють перерви.
 2. Ввести в процедуру технології та моделі, які ці ризики мінімізуються.
 3. Здійснювати логістику якісно, ​​безпечно, оптимізовано та на міжнародному рівні.

Якщо ваше підприємство пов'язане з поставками, і ви бажаєте ефективно керувати ризиками, то запровадження стандарту ISO 28001 для вашої організації.

Впроваджувати цю методику слід тоді, коли ви зацікавлені в менеджменті якості та готові організовувати процеси постачання з високим контролем.

Чим посилить компанію сертифікат ISO 28001?

Система управління безпекою ланцюжків постачання складається з повноцінного циклу, в якому включені категорії:

 • планування;
 • впровадження;
 • контроль;
 • запобігання.

Відповідно до стандарту ISO 28001 планую логістичний маршрут та його складові, оцінюють ризики та вживають необхідних заходів контролю з допоміжними засобами управління. Це може бути управління документами, ключовими показниками ефективності за допомогою внутрішнього аудиту та профільного навчання.

Контроль ланцюжка поставок для бізнесу дає очевидні результати:

 • збільшується якість виконання завдань;
 • зменшуються витрати на постачання продукції;
 • зменшується час постачання.

Це сприятливо позначається на якості продукції та співпраці з партнерами. У компаній із впровадженою системою управління за зразком ISO 28001 піднімається імідж і відкривається вихід на міжнародний ринок, де цінують підприємства з управлінськими стандартами.

Технологія отримання стандарту ISO 28001

Для оформлення документів про сертифікацію слід пройти навчання та прийняти аудит. Юридична компанія Legal Solutions допомагає пройти процедуру:

 1. Проводимо професійний аудит, щоб попередньо оцінити всі характеристики та складові вашого робочого процесу. Вивчаємо всі аспекти вашої логістики, виходячи зі спеціалізації вашого напряму.
 2. Складаємо відповідний план покращень та забезпечуємо навчання. Вчимо співробітників вашого підприємства виконувати етапи постачання на основі сформованої системи управління.
 3. Допомагаємо підготувати документацію та пройти сертифікацію на отримання ISO 28001.

Наші фахівці оперативно та якісно допоможуть пройти процедуру, та здійснять впровадження міжнародної системи управління безпекою логістики. Ви можете отримати детальну консультацію з усіх цікавих моментів, скористатися послугами наших юристів та замовити аудит. Стандарти системи управління здійснюються з іншими менеджерськими рішеннями.

Зверніться до нас, щоб зареєструватися на аудит і отримати відповіді на додаткові запитання щодо сертифікації.

 ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар