rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Що таке сертифікат ISO 45001:2018 та коли його потрібно оформлювати?

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Сертифікат ISO 45001:2018 призначений для підтвердження безпеки умов праці на підприємствах. Він необхідний всім компаній, які ставлять у пріоритет безпеку робочих місць. Юридична компанія Legal Solutions надає послуги в отриманні цього документа, щоб організації могли без затримок та труднощів пройти процедуру оформлення.

Особливості сертифіката ISO 45001:2018

Стандарт цього зразка належить до міжнародного формату нормативів, які відповідають за врегулювання питань безпеки. Орієнтир підтвердження 45001 ISO 2018 – забезпечити ретельний контроль за умовами трудової діяльності виробництв, фабрик та інших підприємств. У рамках впровадження стандарту усувають загрозливі фактори, які можуть спровокувати різні захворювання, травматизм та смерть.

Кому потрібний сертифікат 45001 ISO 2018?

Впровадження системи менеджменту охорони здоров'я та безпеки з отриманням відповідного документа демонструє прагнення компанії вдосконалюватися. Це необхідно для особистого іміджу та виключення у майбутньому можливих неприємностей та позовів.

Не потрібно оформлювати стандарт, якщо у вас:

 • компанія з невеликою чисельністю співробітників;
 • діяльність не супроводжується несприятливими факторами виробництва;
 • застосовують засоби індивідуального захисту працівників;
 • використовують прогресивні та безпечні технології.

У цьому випадку обходяться стандартним становищем охорони праці. Навпаки, якщо ці критерії не про вашу організацію, слід оформити стандарт ISO 45001 2018.

Які переваги від наявності ДСТУ ISO 45001 2018?

При впровадженні системи безпеки значно оптимізується робочий процес. Від покращених умов праці компанія виграє, тому що:

 1. Знижуються ризики. Скорочується кількість травм, смертельних випадків під час роботи. Ви захищаєте себе від позовів або розглядів, і скорочуєте страхові внески, ніж заощаджуєте ресурси компанії.
 2. Збільшується потенціал та мотивація співробітників. З підвищеним захистом за нормами ДСТУ ISO 45001 2018 працівники не шкодять здоров'ю, не ризикують і можуть віддавати більше енергії на завдання.
 3. Підвищується стабільність виробництва, оскільки жодні непередбачені ситуації не переривають робочий ритм.

Все це також впливає на якість продукції та дозволяє реалізовувати її на міжнародному рівні завдяки відповідному стандарту. Це підвищує імідж над ринком. Керівникам не варто побоюватися перевірок та їх результатів, за рахунок впровадженої системи управління все відповідатиме нормі.

Як швидко та правильно оформити стандарт ISO 45001 2018?

Для оформлення ISO 45001:2018 необхідно чітко визначити сферу сертифікації, підготувати установчу документацію, пройти навчання нормам системи. Також буде виконано аудит:

 • попередній аудит для визначення помилок у техніці безпеки;
 • оціночний аудит для перевірки впроваджень системи менеджменту.

Перевірочні аудити проводять щороку, а ресертифікацію через 3 роки, тобто після закінчення терміну придатності сертифіката.

Юристи Legal Solutions надають консультації з усіх питань підготовки та проходження аудиту. Проведемо також професійне навчання, щоб якісно підготувати ваш персонал у рамках вашої спеціалізації. Допоможемо підготувати документи, впровадити необхідні технології та отримати офіційний стандарт ISO 45001 2018.

У нас можна замовити попередній аудит і дізнатися докладні характеристики про стан безпеки праці на вашому підприємстві. Це допоможе вам отримати конкретні рекомендації, які потрібно вдосконалити та змінити. Зв'яжіться з нами, щоб отримати повну юридичну допомогу в отриманні сертифікату.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар