rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Як отримати ISO без акредитації: швидке оформлення стандартів відповідності

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Сертифікат ISO – це документ на підтвердження відповідності системи менеджменту встановленим стандартам. Також нормативи перевіряють на міжнародні стандарти, щоби компанія могла реалізовувати діяльність за кордоном. У нас можна замовити проведення сертифікації потрібного типу та акредитацію для міжнародного бізнесу, або просто оформити сертифікат ISO без акредитації.

Термінове оформлення стандарту ISO без акредитації

При необхідності отримати стандарт в оперативному порядку можна скористатися оформленням ISO без акредитації. Це оформлення стандарту без впровадження системи управління.

Рекомендуємо пройти таку сертифікацію у нас, тому що:

  1. Наші юристи оперативно та якісно виконую завдання з підготовки документів.
  2. При необхідності в майбутньому наші експерти допоможуть пройти пропущений етап з розробки та впровадження СМЯ з необхідною документацією.
  3. Консультуємо з будь-яких питань, пов'язаних з акредитацією та сертифікацією щодо національної та міжнародної систем. Підкажемо, чи потрібен вашій компанії сертифікат, і якщо так, то якогось виду.

Ми допомагаємо розробляти системи з нуля, а також можемо вдосконалити за стандартами діючу систему. Проведемо швидку сертифікацію, підготуємо документи та реалізуємо все на високому рівні. Це створить позитивний імідж для вашої продукції, закріпить довіру потенційних покупців і дозволить реалізовувати діяльність на високому рівні.

Які сертифікати ISO без акредитації можна оформити

Для підняття іміджу, закріплення партнерських відносин з іншими компаніями та оптимізації ризиків підприємства впроваджують різні системи менеджменту. Це може бути стандарт безпеки виробничих процесів, розробка оптимізованої логістики з постачання, управління енергосистемами та багато інших.

У нашій юридичній компанії можете отримати сертифікати ISO без акредитації всіх типів – ISO 14001, 28001, 50001 та ін. Повний перелік стандартів, з якими працює наша команда, дивіться в каталозі послуг.

У Legal Solutions вам допоможуть професійно вирішити завдання із отриманням сертифікатів. У нас доступна вартість послуг та компетентні юристи, які оформлять стандарт відповідно до норм. Також у нас можна замовити навчання, і згодом перейти на міжнародну систему управління у вашій сфері бізнесу.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар