Останні новини:

31 Березня 2022

Які можливості для благодійності відкриваються зараз в Україні?Які можливості для благодійності відкриваються зараз в Україні?
0/5
Усього голосів: 0

Кожен зараз допомагає перемогти у війні, як може. Хтось служить у ЗСУ, хтось вступив до Тероборони. Бізнес, продовжуючи працювати, також сприяє економічній стабільності. У безпечних регіонах відкривати підприємства після простою можна та потрібно. Але можна допомогти Україні та іншим способом.

Відповідно до Закону від 12.05.2015 № 389-VIII «Про правовий режим військового стану», Указу Президента України від 24.02.2022 р. № 64 «Про запровадження військового стану в Україні» Кабмін постановою від 05.03.2022 р. № 202 затвердив деякі отримання, використання, обліку та звітності благодійної допомоги. За отримані кошти звітувати перед державою зараз не потрібно.

Саме час відкрити благодійний фонд. Ви тим самим дуже допоможете тим, хто зараз найбільше потребує допомоги. Це і військові, і постраждалі цивільні особи. Це дуже корисна, благородна справа.

Відкриття благодійного фонду в Україні

Щоб швидко та в рамках закону відкрити благодійний фонд, зверніться до спеціалістів. Наприклад, реєстрація благодійного фонду під час воєнного стану в Україні доступна тут. Юристи продовжують роботу. Наша команда є на місці. І ми підкажемо перелік документів, які вам знадобляться, а також усі нюанси процедури. Надамо консультацію з податків та бухгалтерського обліку як зараз, так і після скасування воєнного стану.

Що варто знати про процедуру відкриття благодійного фонду?

Відкрити благодійний фонд можуть:

  • громадяни України;
  • іноземці;
  • особи без громадянства.

На момент відкриття засновнику має бути 18 років і більше.

Юридичні особи також можуть це зробити, а форма їхньої власності не матиме значення. Винятком є ​​державні та комунальні підприємства. Вони не можуть виступати засновниками благодійної організації в Україні.

Зареєструвати БФ можна у територіальному органі виконавчої влади. Усього процес займає 24 години. Після чого виноситься рішення про те, чи буде зареєстрований фонд чи ні.

Після того, як реєстрацію завершено, залишилося отримати статус неприбуткової організації. Автоматично ви його не отримаєте, потрібно звернутися до ДФС із необхідним пакетом документів. Дізнайтеся, яких у наших юристів. Отримайте консультацію за телефоном, електронною поштою або месенджерами.

Коментарі:
    Додати коментар