rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:АДВОКАТ, ЮРИСТ В УКРАЇНІ

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


У різних ситуаціях може бути потрібна допомога досвідченого юриста. І йдеться не лише про ведення бізнесу. Побутові проблеми, сімейні, спадкове право, адміністративні суперечки з чиновниками нерідко стають предметом суперечки. Так недалеко й до суду. Адже, маючи контакти юриста, можна багато хто з цих справ вирішити в адміністративному порядку. Світова завжди вигідніша, причому для обох сторін. Енергію та кошти в цьому випадку прямують у мирне, більш продуктивне русло.

Де знайти досвідченого юриста чи адвоката?

Великий успіх знайти в Україні адвоката, який виручить у найскладнішій ситуації, стане вашим радником і помічником, допоможе уникнути помилок. Але поспішаємо вас порадувати: такі в команді Легал Солюшнз все-таки є. Ми готові запропонувати найкращих фахівців з досвідом від 10 років та взяти на себе відповідальність за результат. Бо ми не обіцяємо, а робимо. Робимо життя наших клієнтів простіше, безпечніше.

Скільки коштує адвокат в Україні?

Подивіться на нашому сайті послуги адвоката та ціни в Україні. Кожна справа розглядається індивідуально, тому прайс на послуги юристів в Україні є орієнтовним. У процесі захисту нерідко потрібні додаткові послуги, переважно зі складання процесуальних документів. Тому всі ці моменти потрібно обговорювати одразу та прописувати у договорі. Якщо вам щось незрозуміло, краще одразу поставити запитання, нам нема чого приховувати, відповімо чесно.

Якщо потрібно виїхати на місце оперативно, то за додаткову плату ваш адвокат допоможе відстояти ваші інтереси у будь-який час. Наприклад, ця послуга може знадобитися бізнесменам за незапланованої податкової перевірки. В цьому випадку краще взагалі не починати спілкуватися з інспектором, а вести усі розмови у присутності захисника.

Чи гарантуються юридичні послуги, наскільки точно можна передбачити результат переговорів чи суду?

Щодо перспектив справи: прогноз після її вивчення адвокати щодо України роблять досить точно. Якщо ми беремо справу у роботу, то шанси на перемогу високі. Дуже важливою є взаємна довіра між клієнтами та адвокатом, щоб побудувати ефективну стратегію та працювати на перемогу як одне ціле.

Надійна підтримка юриста, адвоката України для бізнесу

Бізнес потребує особливого захисту одразу з кількох причин. Це і тиск держави, і найчастіше недобросовісна конкуренція, і претензії клієнтів та покупців. Останні часто бувають необґрунтованими, що і призводить компанії до судових позовів. А це обертається, зокрема, репутаційними втратами. Реабілітуватися після них дуже складно.

Яка спеціалізація у адвокатів в Україні, які працюють у Легал Солюшнз?

Наші юристи та адвокати працюють практично у всіх галузях права. На найвищому рівні розглядаємо:

 • кримінальні справи;
 • господарські відносини;
 • адміністративні відносини;
 • питання оподаткування.

У кожного із членів команди Легал спеціалізація своя. Тому й знання глибокі.

Зміни у законодавстві наші спеціалісти оперативно відстежують. Компанія постійно вкладає у навчання, підвищення кваліфікації співробітників.

Наші юристи вирізняються гнучким підходом. Завжди спочатку розглядається кілька варіантів вирішення проблеми клієнта. Після чого вибирається оптимальний. Складається дуже чіткий та продуманий план дій.

Представництво у суді

Якщо ви не бажаєте виступати в суді, можете доручити це вашому представнику, адвокату. І це буде найкращим рішенням, тому що буде представлено дуже чітку правову позицію. Це схиляє суд до вашого боку.

Представництво у держорганах

Бувають інші ситуації. При спілкуванні з чиновниками присутність юриста особливо важлива. Вони просто не дозволять собі перевищувати свої повноваження, якщо бачитимуть, що ви можете відстояти свої права. Усі бюрократичні питання вирішуватимуться оперативно і лише в рамках закону. При самостійному вирішенні часу піде значно більше, а гарантій ніяких не буде. Вас будуть футболити від однієї інстанції до іншої, а в деяких випадках ще й змусять сплатити штраф.

Тому потрібен такий адвокат, який займе вашу сторону та захистить. І у кваліфікації якого ви будете впевнені на все вселяє надію на успіх.

Вирішення податкових спорів юристами в Україні

Ці справи вважаються одними із найскладніших. ДФС завжди знайде порушення, якщо собі поставить таку мету. І тут дуже важливо не розгубитись, твердо стояти на своєму, звернутися за допомогою юриста в Україні зі спеціалізацією саме у податковому праві.

Закони постійно змінюються саме у цій сфері. Виходять нові ухвали, офіційні листи. Навіть розрахункові рахунки ДФС змінюються, про що нерідко не надходять повідомлення. І в результаті підприємець буквально нема за що отримує пристойний штраф.

Дуже складно буває зібрати доказову базу у таких справах. Тому закликаємо дуже обережно вести всю документацію. А якщо все ж таки не вистачає якихось документів, то оперативно зайнятися відновленням бухгалтерії. Якщо потрібно, допоможемо вам і з цим. Наша компанія надає також:

 • Бугалтерські послуги;
 • аудиторські послуги;
 • щодо податкового планування.

Позаштатний фахівець може бути дуже хорошим варіантом для компаній-початківців. Головне, що якщо він іде на лікарняну, у відпустку, декрет, заміна знайдеться дуже швидко. Та й зарплатню йому платимо ми.

Адвокат у кримінальних справах в Україні

У таких справах складно розслідувати, і збирати докази, і будувати захист. Потрібен дуже досвідчений адвокат, який буде переконливий, логічний та промовистий. І звісно, без довіри тут нікуди.

Наприклад, економічні та корупційні злочини передбачають кримінальне покарання. Послуги юриста в Україні включають вивчення великої кількості документації. Це потребує величезних ресурсів, сил та часу. Наші адвокати днями працюють над вивченням цілих томів справ та допомагають клієнтам виграти, незважаючи на дуже складну у таких випадках ситуацію. Коли все проти обвинуваченого, недосвідчений адвокат просто не зможе допомогти. І обвинувачений отримає навіть не умовний, а цілком реальний термін з позбавленням права обіймати певні посади, з конфіскацією майна та іншими дуже неприємними наслідками.

Щоб ніколи не було потреби дізнаватися, скільки коштує адвокат в Україні, потрібно самому бути юристом. І те, юрист має кожен свою спеціалізацію, а колеги з цеху нерідко допомагають один одному. Мати знайомого адвоката так само нормально, як і стоматолога чи перукаря. І дуже приємно, коли хочеться рекомендувати.

Ми працюємо так, щоб вам хотілося дати візитівку нашого фахівця знайомим та партнерам з бізнесу.

Життя у нас побудоване так, що рано чи пізно вартість послуг адвоката в Україні цікавить усіх. Тож збережіть собі наші контакти. І нехай вони будуть потрібні лише в крайньому випадку. Тепер ви знаєте, де шукати професійну допомогу юриста чи адвоката в Україні.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Цивільно-правові спори Цивільно-правові спори — це розбіжності, які виникають між фізичними та юридичними особами в повсякденному житті. Регулювання таких спірних пр...
 • Господарські спориКрім отримання прибутку, розвитку бізнесу підприємницька діяльність дуже часто буває пов'язана з ризиками і укладанням угод з недобросовісними контраг...
 • Трудові спориУ сфері трудових відносин між працівником і роботодавцем головною функцією трудового законодавства буде ефективний захист судового характеру їхніх пра...
 • Податкові суперечки. Адвокат та юрист з податківСфера оподаткування — динамічно галузь, що стрімко розвивається. Правовідносини між платниками податків та контролюючими державними органами рег...
 • Адміністративні спориАдміністративні спори відносяться до категорії справ в сфері адміністративних правопорушень і суперечки в області порушення прав та інтересів юридични...


Коментарі:
  Додати коментар