rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Юридичний супровід клінінгових компаній

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Надання клінінгових послуг, незважаючи на невисоку рентабельність, на сьогоднішній день є досить популярним видом бізнесу. Займатися такою діяльністю можуть як фізичні особи-підприємці, так і юридичні особи. У створенні та функціонуванні підприємства, що надає професійні послуги, пов'язані з прибиранням, на перший погляд, немає нічого складного. Однак ця сфера, як і інші види підприємництва, регулюється законодавством України. Недотримання законів загрожує штрафними санкціями.

Щоб законно працювати на ринку, мати позитивну репутацію у клієнтів, не турбуватися з приводу перевірок контролюючих органів, будь-яких ризиків, будь-яка комерційна організація наймає юриста. Особливість клінінгових фірм - в невеликому штаті, приміщення потрібні в основному для зберігання обладнання та препаратів. В даному випадку доцільно замовити юридичний аутсорсинг.

Компанія «Легал Солюшнз» надає комплекс послуг, пов'язаних з правовими аспектами клінінг-сервісу. Наші фахівці чудово розбираються в різних областях юриспруденції (господарське, трудове, податкове право) і готові надати допомогу одноразово або співпрацювати з вами на постійній основі.

Які юридичні послуги ми надаємо

В спектр робіт по супроводу діяльності клінінгових організацій входять:

 • консультації з питань вибору організаційно-правової форми, системи оподаткування суб'єкта підприємництва, дотримання правил охорони праці при роботі з побутовою хімією;
 • допомога в реєстрації ФОП або юридичної особи;
 • супровід угод із замовниками;
 • юридична підтримка при оформленні правовідносин з найманим персоналом;
 • аналіз і розробка зовнішніх і внутрішніх документів;
 • надання допомоги при внесенні змін до статутних документів, реєстрації зміни керівника;
 • присутність юриста при перевірках контролюючих органів.

При замовленні правового аутсорсингу наша команда в будь-який час буде на зв'язку, відповімо на всі ваші запитання, допоможемо оперативно вирішити виниклі проблеми.

Переваги абонентського юридичного обслуговування

 • Економія грошей на оплату праці штатного юриста, податків, відсутність необхідності в облаштуванні робочого місця.
 • Всебічна підтримка, обслуговування компанії фахівцями в різних галузях права.
 • Безперервне обслуговування. Відрядження, відпустка, лікарняний декрет кого-небудь із співробітників аутсорсингової компанії не вплине на виконання роботи.
 • Можливість вибору найбільш доступного пакету послуг. Якщо виникають проблеми, за їх дозвіл доплата проводиться одноразово.

Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером «Легал Солюшнз» по телефону або замовте зворотний дзвінок.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар