ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77
rating
4,5/5

Всього відгуків: 86

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:


Реєстрація неприбуткових об'єднань
Неприбутковою організацією вважається юридична особа, яка не здійснює діяльність, як підприємець. До такого списку можна віднести організацію, що не несе в собі мети отримати фінансовий дохід від своєї роботи.

Разом з Українським законом, до подібного типу можна віднести організації, що займаються добродійністю, громадські організації, кредитні спілки, кооперативи, третейські суди, суспільство власників багатоквартирних будинків, політпартії і пенсійні фонди. Також, в такий список можна додати інших осіб, які здійснюють діяльність, що не передбачає фінансовий доход. Для створення подібно до організації на території України необхідно зареєструвати неприбуткову організацію.

Якщо ви хочете зробити реєстрацію такої компанії, то спершу слід вирішити, яку організаційно-правову форму вона носитиме, після чого слід визначити цілі компанії. Організація може нести соціальні, благодійні цілі, цілі освіти, або науки. Також метою компанії може бути захист прав, або законних інтересів підприємств і громадян.

При реєстрації у Вас має бути придумана назва компанії. У ній повиннен відбиватися напрям Вашої компанії, а також її організаційно-правова форма.

Реєстрація некомерційних організацій - це одно з напрямів в списку послуг, що надаються нами. Ми даємо гарантію своєчасного виконання замовлення, самостійного і грамотного складання повного пакету документів і надання Ваших інтересів в реєстраційних органах некомерційних організацій.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте грамотну підтримку, максимально мінімізовані терміни при виконанні завдань. Наші фахівці готові Вас проконсультувати з будь-яких виникаючих питань, стосовно оформлення неприбуткової організації з різними цілями, статусами і особливостями, що несуть в собі важливе значення Також значимим моментом вважається проведення реєстрації фондів добродійності, чим займається наша фірма.

Благодійна організація, це організація, головною метою якої вважається добродійність, спрямована на суспільство, або якусь частину населення.

Зробити реєстрацію в якості благодійного фонду можуть організації, які не спрямовані на отримання фінансового доходу за рахунок своєї діяльності. Фінансування подібних компаній відбувається за рахунок внесень, або пожертвувань. Споживачами добродійності можуть бути як юридичні, так і фізичні особи.

Оформити благодійну компанію мають права громадяни України, громадяни іншої держави, або особи, що не мають громадянства, але досягнувші 18 років. Також засновником має можливість стати юридична особа будь-якої форми.

Реєстрація благодійного фонду вважається важкою процедурою, тому краще довірити її проведення фахівцям. Наша юридична фірма пропонує великий спектр послуг населенню, в списку яких є реєстрація благодійного фонду.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!


Також Вам може бути цікаво: