ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77
rating
4,5/5

Всього відгуків: 86

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:


Реєстрація підприємств
Ви вирішили відкрити власний бізнес?

Ви є громадянином України, або іншої країни, юридичною особою і у Вас немає обмежень в правовій або дієздатності, і Ви хочете здійснювати господарську діяльність?

Юридична компанія "Легал Солюшнз" здатна допомогти Вам в цьому питанні.

Для того, щоб почати вести господарську діяльність будь-якого напряму, спочатку вимагається отримання статусу суб'єкта господарювання, тобто оформитися як юридична, або фізична особа-підприємець.

Реєстрація розпочинається з опрацювання найбільш вигідної організаційно-правової форми, разом з видом оподаткування. Організаційно-правова форма вибирається з урахуванням цілей організації, також як з урахуванням законодавства.

Для початкуючих підприємців зручніша форма фізична особа-підприємець (ФОП). Для неї не потрібно глибоке пізнання в області бухгалтерії, і вона ведеться від свого імені.

Юридичні особи, як правило, вибирають приватне підприємство (ПП), Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ), що охарактеризовані великими можливостями і доступністю.

Приватне підприємство, це підприємство, яке здійснює свою діяльність на основі приватної власності одного, або декількох осіб, що встановлено в статутному фонді. Статутний капітал ЧП організовується за рахунок вкладів засновників і у відмінності від ТОВ не має фіксованого розміру.

Окрім організаційно-правової форми і статутного фонду, є декілька важливих для оформлення моментів, які необхідно вирішити власникові. До них відноситься юридична адреса, найменування підприємства, система оподаткування та ін.

Юридична компанія "Легал Солюшнз" здійснює комплекс послуг на будь-якому етапі держ. реєстрації. Юристи компанії "Легал Солюшнз", мають багатий досвід роботи, разом з бажанням допомогти і врахувати усі побажання наших клієнтів. Ми співпрацюємо з усіма держ. структурами і це дає гарантію спокою і успіху.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!


Також Вам може бути цікаво: