ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
 • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз...

Зверніться до нас зараз і отримайте:Реєстрація іноземного представництва

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
13000

грн.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


При реєстрації іноземного представництва в вартість входить:

 • Всі роботи, пов'язані з реєстрацією нового іноземного представництва.
 • Під час процесу, забезпечення консультаційного супроводу.
 • Підготовка всіх потрібних, під час реєстрації іноземного представництва, документів.
 • Аналіз інформації та документів перед процесом реєстрації іноземного представництва.
 • Видача Свідоцтва.
 • Реєстрація в ДФС.
 • Облік в службі статистики з прикріпленням номера реєстрації.

Компанія "Легал Солюшнз" надає консалтингову та юридичну підтримку в Україні під час реєстрації підприємств з іноземним капіталом і іноземних представництв.
У Вас досить велика кількість партнерів і клієнтів в різних частинах України, і Ви хочете розширювати територію свого бізнесу способом відкриття офісів, і представництв в інших районах, містах і областях України?
При цьому Ви не бажаєте відкривати інші компанії, знову вигадувати назву, складати статут і знову заробляти популярність?

Іноземне представництво (ІП) - орган, який має всі повноваження і дозволи для подання в Україні інтересів іноземних підприємств, і фірм. ІП діє строго за Законом України, дотримуючись встановлених норм і правил. Представництво відкривається протягом 2 місяців (60 днів), так як існують певні нюанси, які потребують вирішення в процесі оформлення. Варто сказати, що завершальним словом при реєстрації, є рішення Міністерства економіки України.

Процедура реєстрування іноземного представництва означає отримання необхідних прав на заняття підприємництвом від імені генерального підприємства і в його інтересах. Необхідно розуміти, що іноземне представництво, яке зареєстровано на території України, може бути тільки в якості ланки, що зв'язує компанію тут з її головним закордонним офісом. Окрему юридичну особу при цьому, не створюється.

Передбачено державний збір під час реєстрації представництва.
Кабінет Міністрів України встановив відповідну плату, яка стягується при реєстрації іноземних представництв, які є суб'єктами господарської діяльності.
Коли відбувається подача реєстраційних паперів в Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, заявник отримує номер рахунку для здійснення оплати державного збору. В даний час збір дорівнює 2.500 $.

Вас також можете зацікавитись послуга - Отримання ідентифікаційного номера платника податків.

Перелік документів які необхідні при реєстрації іноземного представництва:

 • Оформленное заявление с прошением о регистрации.
 • Оригинал выписки из реестра компании.
 • Оригинал положения иностранного представительства.
 • Доверенность (на имя директора) о разрешении представлять компанию в Украине с перечислением полномочий лица представителя. Необходим оригинал данной бумаги и его копия, заверенная нотариально.
 • Оригинал справки из банка где открыт счёт на фирму (с номером счёта). На справке должна быть подпись выдавшего её сотрудника банка, а также её нужно нотариально заверить.

Обов'язково всі документи слід апостилювати і перевести на українську мову у офіційного перекладача, завірити його печаткою.

Ми, тому що:

"Легал Солюшнз" - юридична компанія, яка здійснює повну консультацію і допомогу по реєстрації в Україні іноземного представництва. Компанія, керуючись законодавством країни, підготує весь пакет документів необхідних для реєстрації, буде представляти Ваші інтереси в органах реєстрації. Також, допоможе Вам з укладенням договорів під час оформлення оренди приміщень (юридичної адреси) і буде надавати юридичну допомогу на протязі роботи представництва.

Після закінчення реєстрації Вам видадуть:

 • Відомості з ЄДРПОУ.
 • Бланк-виписку з ЄДР.
 • Положення на іноземне представництво.
 • Особиста печатка.

Пам'ятайте, що документи в Міністерство економіки України необхідно подати не пізніше шести місяців, з дати їх отримання в країні перебування фірми.

Чому саме ми?

 • Юристи нашої компанії, крім вищої профільної освіти окремо вивчили всю специфіку даного питання.
 • Досвід компанії в цій діяльності складає близько 5 років.
 • Всі проекти про представництво і філіях удосконалювалися з кожним роком, враховані всі дрібниці і деталі з повною відповідністю вимог за Законом України.
 • У нас безкоштовна консультація.
 • Одним з головних досягнень позитивного результату, є практика в спілкуванні з державними представниками, якої у нас достатньо багато.
 • А головне, кращим показником нашої роботи, є маса позитивних відгуків від вдячних і улюблених нами клієнтів.

Процес роботи:

 1. Клієнт оформляє Замовлення;
 2. Особиста зустріч із клієнтом, для обговорення кращого способу при відкритті іноземного представництва;
 3. Клієнт робить передоплату (50%);
 4. Клієнт надає вичерпну інформацію про компанію та документи, в слідстві чого ми складаємо потрібний пакет паперів, необхідний для реєстрації даного іноземного представництва;
 5. Займаємося реєстрацією компанії і становленням її на облік в потрібних органах;
 6. Робимо друк;
 7. Пакет документів з печаткою передається клієнту;
 8. Завершуємо угоду отриманням другої частини оплати (50%) за надані послуги. 


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

СкасуватиДодати коментар