ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77
rating
4.4/5

Всього відгуків: 35

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Реєстрація кредитної спілки, кооперативу, організації

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


На сьогодні ще мало кому відомо, що таке кредитна спілка. Ця організаційна форма досить рідко практикується в нашому суспільстві, однак вона існує і буває дуже затребуваною. Кредитна організація не зовсім звичайна та наділена деякими специфічними особливостями. За великим рахунком кредитна спілка – це неприбуткова фінансова організація, яка створюється за спільним рішенням її членів, об'єднаних за певною ознакою – спільним місцем роботи, навчання, проживання, належністю до одного професійного союзу або релігійної громади. За чисельністю спілка не може об'єднувати менше 50 фізичних осіб, а своєю метою ставить надання їм фінансових послуг. 

Діяльність такого кредитного утворення регламентується Законом України «Про кредитні спілки» та передбачає обов'язкову реєстрацію до настання активної фази роботи. Як фінансова установа нова кредитна спілка має бути внесена до реєстру кредитних спілок та отримати свідоцтво про реєстрацію. Виходячи з вимог законодавства для фінансових організацій, реєстрація кредитної спілки повинна проходити за певною схемою з урахуванням всіх тонкощів цього напряму. 

Наявність помилок і неточностей при реєстрації загрожує серйозними проблемами в майбутньому. Саме тому раціональним і доречним буде доручити цю справу досвідченим професіоналам, які вільно орієнтуються в труднощах українського законодавства. 

Юридична компанія Legal Solutions – не новачок в питаннях реєстрації суб'єктів будь-якої форми власності. Її співробітники допоможуть вам у вирішенні юридичних питань у всіх правових сферах України. Вам не потрібно буде витрачати свій дорогоцінний час на малоефективні дії – зареєструвати кредитну спілку в Україні швидко і грамотно зможе компанія «Легал Солюшнз», представляючи ваші інтереси в будь-яких державних органах та організаціях, відповідальних за видачу дозвільних документів. 

Юристи з високою кваліфікацією, які працюють в компанії, окрім набуття певного досвіду в цьому напрямі, узагальнили зібрану за роки роботи інформацію і розробили чіткий алгоритм реєстрації юридичних осіб, зокрема, установ зі статусом фінансової компанії. Наші найкращі фахівці ведуть справи грамотно, не витрачаючи часу даремно. Черговість дій чітко визначена і виконується автоматично. 

Доручивши нам зареєструвати кредитну спілку в Києві, ви можете спокійно чекати на результати. Юристи компанії «Легал Солюшнз» оперативно підготують всі необхідні документи, посвідчать їх нотаріально, поставлять кредитну спілку на податковий і статистичний облік, відкриють рахунок в банку і виготовлять печатку. Крім того, колектив фахівців розробить внутрішні положення організації, які максимально убезпечать її діяльність і сприятимуть ефективному старту. 

Станьте клієнтом компанії «Легал Солюшнз» – позбавтеся зайвого клопоту!ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

СкасуватиДодати коментар