ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77
rating
4.3/5

Всього відгуків: 67

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Реєстрація лізингової компанії

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Лізингові компанії це комерційні організації, що мають ліцензію на лізингову діяльність. Суть фінансового лізингу в тому, що його одержувач може користуватися майном, ще не розплатившись за нього повністю, а здійснюючи за договором фіксовані платежі протягом обумовленого терміну остаточного розрахунку. Лізингові компанії що надають такі послуги можуть бути фінансовими установами з дотриманням всіх вимог, притаманних цьому виду установ, або не бути такими, але мати законне право на надання лізингу. Виходячи з цих умов різняться і процедури реєстрації.

 

Для початку роботи в сфері лізингу необхідна офіційна реєстрація лізингової компанії, яка проходить за певною процедурою. У ній досить багато нюансів суто юридичного характеру, з  якими непрофесіоналам впоратися непросто. Тому створення лізингової компанії має проходити за участю кваліфікованих фахівців, які добре орієнтуються в різних організаційних ситуаціях. Юридична компанія «Legal Solutions», використовуючи весь свій багатий досвід і накопичені знання, допоможе впоратися з найскладнішими питаннями в сфері права і провести відкриття лізингової компанії на високому професійному рівні.

 

Для початку процедури реєстрації перш за все необхідно з'ясувати, які документи потрібні для лізингу. А їх чимало. Крім заяви потрібно подати:

 
  • реєстраційну картку - друкований і електронний варіант;
  • завірені у нотаріусів копії всіх установчих документів;
  • довідку про освітній і кваліфікаційний рівень кожного із співробітників, що працюють у юридичної особи;
  • довідку з приводу відсутності судимості у керівника - не погашеної або не знятої;
  • скановану копію документа на право власності офісного приміщення або на право його оренди;
  • копію наказу про призначення відповідальної особи за проведення фінансового моніторингу;
  • і це далеко не весь перелік ...

Як видно, їх перелік досить значний і поставить в безвихідь будь-яку людину, яка не працює з реєстраційною документацією. Фахівцям нашої компанії, які прекрасно розбираються в тонкощах реєстрації установ, пов'язаних з фінансовою діяльністю, не складе великих труднощів обійти складні моменти і провести реєстрацію лізингової компанії в найкоротші терміни за всіма вимогами українського законодавства.

 

Крім, законодавчих моментів і вимог до документів, зібравши повний пакет, ви не завжди будете впевнені в тому, що лізингову компанію зареєструють, тому що  дана сфера дуже забюрократизована і вимагає практичних навичок, а також спілкування з державними чиновниками.

 

Фахівці компанії «Legal Solutions» мають всі необхідні інструменти для швидкої і якісної реєстрації лізингової компанії. Після реєстрації компанії наші фахівці зможуть Вам допомогти в повному її супроводі, як в Юридичній, Бухгалтерській, так і в Аудиторської сфері.

 

При досягненні згоди між лізингодавцем і лізингоодержувачем укладається договір лізингу, в якому прописуються всі основні умови процедури і встановлюється вартість лізингу, як основний критерій угоди. Розрахувати суми платежів по лізингу і скласти перелік основних умов договору - дуже складне питання, що вимагає глибоких спеціальних знань предмета і володіння необхідним обсягом досвіду в економічних і фінансових сферах.

 

Фахівці «Legal Solutions» нададуть дієву допомогу з аналізу лізингових пропозицій, оціночної вартості лізингу і запропонують найоптимальніший варіант за адекватною ціною.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

СкасуватиДодати коментар