ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
 • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77
rating
4.4/5

Всього відгуків: 35

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Реєстрація страхової компанії

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


З чого складається ця послуга:

 • Консультування з питань оформлення і подальшої діяльності страхової компанії;
 • Підготовка документів, що вимагаються для оформлення;
 • Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • Привласнення статусу фінансової установи шляхом занесення відомостей в Реєстр страхових установ України;
 • Додатково - отримання ліцензії на здійснення страхової діяльності.

Чому ми

Юридична компанія "Легал Солюшнз" в сегменті по наданню юридичних послуг працює вже багато років і має відмінну репутацію. Звертаючись до нас Ви отримаєте юридичні послуги, включаючи оформлення страхової компанії.

Переваги страхових компаній

Найважливішою перевагою страхової компанії, в порівнянні з іншими фірмами, являється те, що лише компанії, які оформлені належним чином і полягають в реєстрі страхових організацій і ті, що мають необхідну ліцензію можуть займатися на території України страховою діяльністю.

Реєстрація страхових компаній

У законах України є ряд умов до страхових компаній, наявність яких і перевірятиметься при проведенні процедури реєстрації.

Тип організаційно-правової форми юридичної особи

Страхова компанія має право реєструватися в якості товариства з додатковою відповідальністю, або акціонерного товариства. Для компаній АТ необхідно передбачати умови оформлення відповідно до закону України "Про акціонерні товариства".

Після того, як страхова компанія буде оформлена в якості юридичної особи, знадобиться її занесення в реєстр фінансових організацій, тому що страхова діяльність класифікується в якості фінансових послуг.

Які вимоги висуваються до заявника, що має намір надавати страхові послуги:

 • Страхова компанія оформляється, як юридична особа, АТ, повноного, коммнандитного товариства, або товариства з додатковою відповідальністю.
 • Особистий капітал страхової компанії не може бути нижчий 10000000 євро для фірм, які здійснюватимуть діяльність, по наданню страхування життя, і не менше 1 млн. євро, якщо компанія займатиметься іншими видами страхових послуг. Під час створення компанії, статутний капітал оплачується в грошовому еквіваленті. Законодавство дозволяє формувати статутний капітал за допомогою цінних паперів в кількості, 25т повного об'єму статутного капіталу СК, що не перевищує.
 • Директор, головний бухгалтер, і відповідальний за проведення фінансового моніторингу в страховій компанії зобов'язані відповідати умовам стосовно стажу роботи, діловій репутації і мати за плечима курси для підвищення кваліфікації.

Щоб оформити страхову компанію, знадобиться:

 1. Якщо в числі засновників є фізична особа:
  1. Ксерокопії паспорта громадянина України (для фізичних осіб - резидентів) або ксерокопія паспорта / паспортного документу / (для фізичних осіб - нерезидентів) і ксерокопія довідки про привласнення ІНН (якщо є);
  2. Завірене нотаріусом доручення від усіх засновників на представника нашої фірми. Це доручення оформляється за допомогою будь-якого нотаріуса. Якщо знадобиться, ми посприяємо в наданні змісту документу, або рекомендувати вам нотаріуса, з яким ми здійснюємо співпрацю.
 2. Якщо в числі засновників є юридична особа:
  1. Ксерокопія виписки з ЄДР засновника;
  2. Ксерокопія статуту;
  3. Ксерокопія паспорта, ксерокопія довідки про привласнення ІНН керівника (директори) засновника і документи, що свідчать про його права;
  4. Виписку з ЄДР юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, дійсну на дату надання документації для оформлення випуску акцій (за ситуації, коли є в числі засновників суспільства юридичних осіб-резидентів, надаються по усіх засновниках), або копія легалізованого витягання з торгового, банківського або судового реєстру або реєстраційного посвідчення місцевого органу влади іноземної держави про реєстрацію юридичного особи-нерезидента, завірену нотаріусом;
  5. Доручення від кожного із засновників на співробітників нашої фірми.

Також нам можуть знадобитися інші додаткові документи, зокрема банківські формування розміру статутного капіталу та ін., що підтверджують факт

 Предметом прямої діяльності страхової компанії має можливість бути тільки страхування, перестраховка і фінансова діяльність, яка має відношення може бути тільки страхування, перестраховка і фінансова діяльність грунтована на створенні, розташуванню страхових резервів і їх управлінням. Страхування буває добровільне і обов'язкове.

Після реєстрації Ви отримуєте:

 • Витяг з ЄДР про реєстрацію;
 • Екземпляр Статуту, протоколу загальних зборів засновників, Витягання переліку засновників (у разі створення);
 • Печатка;
 • Документи засвідчують включення в Державний реєстр страхових установ - свідоцтво і додаток до нього.

Алгоритм роботи:

 • Звернення клієнта;
 • Отримання від Клієнта необхідної інформації;
 • Виготовлення необхідних документів;
 • Приведення загальних зборів і підписання Протоколу;
 • Державна реєстрація страхової компанії;
 • Виготовлення печатки компанії;
 • Передача документів клієнту.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

СкасуватиДодати коментар