ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
 • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77
rating
4.3/5

Всього відгуків: 68

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Зміна засновника ПРАТ Приватне акціонерне товариство

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Іноді виникає необхідність змінити засновника ПрАТ (ПРАТ). Як зробити це згідно із законодавством, підкажуть юристи "Легал Солюшнз". Ви завжди можете звернутися за консультацією в нашу компанію. У наших фахівців великий досвід супроводу операцій зміни засновника приватних акціонерних товариств. Працюємо в Києві та інших містах України, пропонуючи найвигідніші умови співпраці як новим, так і постійним клієнтам.

Враховуємо всі нюанси для кожного конкретного підприємства. Необхідно враховувати, що буде з часткою засновника в статутному капіталі. Її можна продати, віддати або подарувати, як і будь-яку власність. Ми розповімо, як відбудеться зміна засновника і отримаємо новий статут вашої комерційної організації. Намагаємося вирішувати завдання клієнтів якомога швидше, щоб їм залишалося тільки отримати документи від наших фахівців.

Від вас потрібно:

 • подати рішення засновника, складене в письмовому вигляді і завірена нотаріально;
 • передати сканкопії паспортів та ІПН нових засновників;
 • надати старий статут компанії;
 • надати протокол зборів;
 • надати реєстр засновників;
 • сплатити держмито і передати нашому юристу чек.

Якщо частка засновника в компанії продається, необхідно скласти договір купівлі-продажу, з чим також допоможуть співробітники нашої компанії. Цінні папери мають свої особливості, які необхідно враховувати. У Законі України «Про господарські товариства» описано, що, якщо засновник не в повній мірі виконує свої зобов'язання або в якійсь мірі гальмує розвиток всієї компанії, то його можна вивести зі складу засновників.

Процедура зміни засновника приватного акціонерного товариства

Ми працюємо так:

 • отримуємо заявку;
 • уточнюємо всі нюанси;
 • отримуємо 50% передплати;
 • розробляємо документацію;
 • проводимо процедуру перереєстрації в держорганах (Національної комісії з цінних паперів та Національному депозитарії України) .;
 • клієнт отримує документи;
 • клієнт оплачує наші послуги повністю.

Вам не доведеться дізнаватися години прийому і видачі документів, і відкладати в зв'язку з цим вирішення інших важливих питань. Самостійне проходження процедури може затягнутися, нерідкі відмови. Не витрачайте час даремно, допомога юристів буває дуже до речі при вирішенні подібних питань. Ви будете впевнені, що співробітники державних органів не перевищать свої повноваження. Пам'ятайте про те, що витрачений даремно час - це втрата ваших грошей. В Україні поки що більшість операцій з цінними паперами вимагають проходження бюрократичних процедур. Спираючись на досвід кваліфікованого юриста, ви можете уникнути цього.

Ми створили юридичну компанію "Легал Солюшнз", щоб заощадити ваш час, нерви, а в кінцевому підсумку і засоби. Ви завжди можете звернутися до нас за консультацією, зв'язавшись з юристом:

 • по телефону;
 • по електронній пошті;
 • через форму на сайті (ми передзвонимо вам).


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

Зміна засновника ПРАТ Приватне акціонерне товариство
Юра
21.01.2020
19:42
Ответить
Хто може бути засновником та директором?
Зміна засновника ПРАТ Приватне акціонерне товариство
Legal Manager
21.01.2020
19:47
Ответить
Засновником може бути громадянин України, інозмець та особи без громадянства які є дієздатними, юридічні лиця резиденти і нерезиденти України, у співзасновництві фізичні особи та юридичні особи. Директором може бути громадянин України з необмеженою дієздатністю, або іноземець або особа без громадянства у якого є дозвіл на роботу в Україні. Реєстрація ПРАТ без Директора неможлива. Без керівника у вигляді одноосібного (директор) або колегіального (дирекція на чолі з Генеральним директором) органу управління, зареєструвати неможливо.

СкасуватиДодати коментар