ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз...

Зверніться до нас зараз і отримайте:Реєстрація IT (ІТ) компанії

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Компанія “Легал Солюшнз” здійснює реєстрацію ІТ- компаній на законних підставах в Україні. ЇЇ спеціалісти допомагають створити ІТ-компанію в Києві, Харкові і інших містах “під ключ” – від вибору форми власності и системи оподаткування до працевлаштування співробітників і вирішення різних питань з судовими інстанціями та контролюючими органами. При зверненні в компанію ви можете бути впевнені, що вдасться уникнути  бюрократичних процедур при  реєстрації ІТ-бізнесу.

Реєстрація IT (ІТ) компанії

В цій сфері існують свої тонкощі і особливості захисту інформації і персональних даних . Бажано найняти на старті ІТ-проекту юриста, який володіє достатньою кваліфікацією в області інформаційних технологій і підприємництва. Ми розмовляємо з нашими клієнтами на одній мові і можемо відповісти на найскладніші запитання, які стосуються реєстрації бізнесу.

Відкриття it-компаній

Супроводимо ваш старап від ідеї до запуску:

  • оцінимо юридичні ризики;
  • розробимо оптимальну модель входження в проект; розробимо угоди між засновниками і угоди  про інвестування;
  • створимо договірну і податкову модель для вашої комерційної організації;
  • зареєструємо торгову марку;
  • розробимо ліцензійні угоди і договори франчайзингу;
  • здійснимо аудит інформаційної безпеки вашого бізнесу;
  • захистимо імідж і ділову репутацію компанії в Інтернеті, надамо допомогу при звинуваченнях,  і в разі конфліктних ситуацій; допоможемо при  веденні бізнесу за кордоном.

З появою Інтернету для бізнесу відкрилися нові горизонти. Тепер легко можна найняти віддалених співробітників для роботи в компанії. У нас є досвід документального оформлення трудових відносин з розробниками, верстальниками, дизайнерами та іншими фахівцями. Їхні послуги обходяться для молодих компаній дешевше, а якість в більшості випадків не страждає. Наша допомога при реєстрації IT-компанії в Україні багатостороння і комплексна.

Поява нових областей, бурхливий розвиток технологій спричинило виникнення безлічі питань у початківців бізнесменів. Наприклад, як зробити так, щоб результати вашої праці не використали інші для отримання прибутку. Це можуть бути і сайти, і розроблений софт. Питання інтелектуальної власності і прав на неї гостро стоїть в IT-бізнесі. Програмні продукти є інтелектуальною власністю, і їх використовувати можна після згоди власника авторських прав.

Тому вам знадобиться юрист як для реєстрації бізнесу, так і для ефективного налагодження бізнес-процесів. Самостійні дії неспеціалістів призводять до затягування відкриття бізнесу і різних проблем в процесі його існування.

Як зконтактуватись з юристом для реєстрації it-компанії?

Телефонуйте нам, пишіть по електронній пошті, або через форму на сайті. Фахівці в області інтелектуального права та інформаційних технологій дадуть відповіді на ваші питання і розрахують приблизну вартість необхідних вам послуг. Більш детально ви зможете обговорити варіанти співпраці з закріпленим за вами фахівцем "Легал Солюшнз". Не відкладайте вирішення юридичних питань, і ви значно заощадите свої фінанси.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

СкасуватиДодати коментар