Останні новини:

14 Березня 2023

Кримінальна справа: чому для вирішення проблеми обов'язково потрібний адвокатКримінальна справа: чому для вирішення проблеми обов'язково потрібний адвокат
0/5
Усього голосів: 0

Ніхто не застрахований від кримінальної справи. Але не всі є винними. Отже, справу в суді можна виграти, але вас повинен захищати досвідчений адвокат. Про те, чому вам не обійтися без вузькопрофільного фахівця і які вигоди принесе вам ця співпраця, читайте у статті. 

Чому у кримінальних справах обов'язкова допомога юриста

Перше, що ви повинні отримати від хорошого адвоката у кримінальних справах – це повна конфіденційність вашої справи. Є таке поняття, як адвокатська таємниця, яка дозволяє професіоналу зберігати все, сказане вами, у найсуворішому секреті. А цей фактор є обов'язковим, якщо ви хочете довести свою невинність. Зрозуміло, умова нерозповсюдження стосується і людей, які працюватимуть разом із адвокатом над вашою справою.

Але не тільки це добре адвокат у кримінальних справах. Головна перевага найняти досвідченого професіонала в тому, що, обравши вас своїм клієнтом, він ніколи не захищатиме вашого опонента. Простими словами: наймаючи акулу, ви отримуєте гарантії, що її зуби не будуть направлені на вас. Звичайно, якщо з'ясується, що адвокат порушив умови договору вже після його підписання, ви можете його розірвати та вимагати компенсації.

Не кажучи вже про те, що кваліфікований фахівець із великим досвідом роботи швидше знайде найкращий вихід із вашої ситуації, за рахунок чого вартість його послуг повністю виправдана. До того ж, у такого представника ширші знання та повноваження:

  • Він може супроводжувати клієнта всюди, запобігаючи ризикам порушення його прав і свободи. 
  • Він може розпочати роботу в будь-який момент справи, якщо того хоче клієнт, і отримати доступ до всіх документів. 
  • Використовувати будь-які дії, схвалені законодавством для побудови правильної лінії захисту клієнта. 

При скоєнні особливо тяжкого злочину наявність адвоката є обов'язковою. Він розробить комплексну стратегію захисту, забезпечуючи канал зв'язку з правоохоронними органами та протидіючи їх незаконному тиску. А також підготує клієнта до суду, щоб той зміг уникнути переслідувань. Завжди краще вдатися до послуг людини, яка спеціалізується на особливостях закону та кримінального права, аби отримати гарантований результат із мінімальними втратами. 

Коментарі:
    Додати коментар