rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Легалізація нерозмитнених авто в Україні

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Платні юридичні консультації з питань розмитнення транспортних засобів.

Точна вартість юридичних послуг розраховується індивідуально і залежить від складності наданої правової допомоги та обсягу роботи юриста.

Вартість юридичних консультацій - від 1500 грн.

Платні юридичні консультації з митних питань - це:

 • детальний правовий аналіз ситуації;
 • безболісне, оперативне вирішення будь-якої складної і заплутаної правової завдання;
 • законний підхід;
 • фіксована вартість консультації;
 • оплата за результат з виконанням супутніх послуг;
 • надання консультації будь-яким зручним способом - по телефону, при особистій зустрічі, по електронній пошті або за допомогою месенджерів - Viber, WhatsApp, Telegram;
 • надання розрахунку, пов'язаного з митним оформленням;
 • співпраця з фізичними та юридичними особами по всій Україні.

Багато наших співвітчизників давно вже відкрило для себе можливість купівлі уживаних іномарок в країнах Європи. Ті, хто купив авто в одній з європейських країн відмічають, що в Україні вартість таких автомобілів значно завищена і автовласник втрачає на кожній значну суму грошей. Крім того, стало не дуже зручно користуватися автомобілем з іноземною реєстрацією. Закон №8487, що набрав чинності 28 листопада 2018 року передбачає можливість легального оформлення так званих "євроблях" на їх фактичних власників на території України, а також проходження розмитнення за новими правилами. У чому ж суть нового закону і як заощадити на розмитнення іномарок на єврономерах?

Розмитнення автомобіля за новими правилами

Закон, який так довго обговорювався в суспільстві і викликав стільки суперечливих думок і емоцій, нарешті отримав путівку в життя і тепер розмитнення авто з Європи стала цілком реальнім і легальним. Публікація в офіційному державному виданні "Голос України" дала старт українській реєстрації легкових авто з Європи. Незважаючи на екологічні правила і норми легкові машини на єврономерах дозволено купувати за кордоном і проводити реєстрацію безпосередньо в Україні.

Європа сьогодні є солідним постачальником легкових авто вищого класу. Для автолюбителів з України купівля автомобіля з Європи є відмінним шансом придбати по-справжньому хорошу техніку, ціни на яку приємно дивують зацікавлених осіб. Повертаючись в Україну, щасливий володар класної європейської машини повинен пройти певні митні процедури. Новим законом передбачені правила розмитнення, слідуючи яким можна без проблем здолати цей нелегкий етап перетину кордону, який повинна пройти кожне авто з Європи.

Діючий порядок розмитнення при проходженні кордону припускає такі дії:

 1. оплату грошової застави;
 2. заповнення необхідних митних декларацій;
 3. обов'язкове проходження сертифікації;
 4. отримання експертного висновку за актуальною ринковою вартістю автомобіля;
 5. проведення доплати митних зборів на регіональному митному пункті;
 6. проходження першої реєстрації;
 7. оплату збору до пенсійного фонду.

У світлі нових обставин автомобілі, які підпадають під екологічні стандарти євро 3, 4, 5, регулюють вміст у вихлопах шкідливих речовин, не тільки проходять розмитнення при в'їзді в Україну, а й зобов'язані бути легалізовані ті, що ввезені раніше. У зв'язку з цим у власників нерозмитнених «євроблях» виникає маса питань по цій темі:

Як розмитнити автомобіль з «Євро номером»;

 • скільки буде коштувати митне очищення автомобіля;
 • як розрахувати розмір акцизного податку для конкретної марки авто;
 • чи можна розмитнити авто старше 6 років;
 • де взяти сертифікат походження на авто;
 • де взяти сертифікат відповідності на авто;
 • у яку суму оцінять автомобіль при розмитненні;

Слід зазначити, що за новим законом встановлюється пільговий період для того, щоб була проведена легалізація нерозмитнених авто. В принципі, сам процес легалізації може бути пройдений автовласником самостійно, але в ході підготовки документів недостатньо кваліфікована людина може зустріти чимало різних перешкод.

Сьогодні вже є багато компаній, які пропонують свою допомогу в розмитненні в проходженні митних процедур і готові швидко і якісно вирішити ваші питання з митниками.

Одним з найбільш досвідчених і підготовлених фахівців в ПРОХОДЖЕННЯ митної очистки «євроблях» є компанія "Легал Солюшнз", яка надає свої кваліфіковані послуги з вирішення будь-яких питань, пов'язаних з легалізацією європейських авто.

Пільгова розмитнення авто 2018 за законом №8487

Згідно закону від 25 листопада 2018 року №8487, пільгове розмитнення «євроблях» триватиме 180 днів з дати офіційного оприлюднення. У перехідний період передбачається акційна знижка - протягом 90 днів після опублікування закону буде діяти знижка в 50%. Правда, знижка ця стосується одного з трьох податків, а саме акцизного збору. Крім того, в цьому законі встановлені базові ставки для нових автомобілів відповідно до типу палива, яке використовується і обсягом двигуна. Вони розподілені таким чином:

 1. Для автомобілів з бензиновим двигуном, який має обсяг до 3000 куб.см - 50 євро, з об'ємом понад 3000 куб.см - 100 євро.
 2. Для дизельних двигунів до 3500 куб.см - 75 євро, понад 3500 - 150 євро.

Щоб визначити суму акцизу для конкретного типу машин, застосовують формулу, згідно з якою базову ставку множать на коефіцієнт двигуна і на вік автомобіля. Більш точно допоможе підрахувати цю цифру онлайн калькулятор розмитнення авто.

Якщо Ви довірити проведення розмитнення авто компанії "Легал Солюшнз", вам не доведеться займатися ніякими розрахунками - наші фахівці допоможуть розмитнити ваш автомобіль для будь-якого виду реєстрації і при будь-якому режимі ввезення. Від вас буде потрібно тільки замовити нашу послугу і забрати автомобіль після розмитнення.

Процес - як відбувається розмитнення євроблях?

Отже, як відбувається легалізація авто? Яким би не був кінцевий пункт доставки автомобіля - Київ чи Дніпропетровськ, Львів чи Харків і Одеса - для всіх процедура буде однакова. А виконується вона за наступною схемою:

 1. Автомобіль, який придбаний знімається з реєстрації в євро країні, про що повинна бути отримана довідка з реєстру.
 2. Оформляється договір купівлі-продажу з продавцем - так звана купча.
 3. Обов'язково наявність страховки для виїзду на авто з Європи, інакше при перетині кордону в Польщі вас чекає великий штраф.
 4. Готуються необхідні документи, які отримує і перевіряє митний брокер.
 5. Сплачуються податки для складання попередньої декларації.
 6. Після пред'явлення квитанції митному брокеру, оформлюється попередня декларація.
 7. Здійснюється заїзд по цій декларації в Україну в режимі імпорт.
 8. На митному терміналі оформляється імпортна декларація;
 9. Брокером готуються документи в МРЕО (сервісний центр) для постановки на облік.
 10. Видається сертифікат відповідності.
 11. Власник передає в сервісну службу повний пакет документів, оплачує 3% і ставить своє авто на український облік.

Які документи потрібні для розмитнення авто?

Щоб почати процес розмитнення, необхідно брокеру пред'явити такі документи:

 • про реєстрацію транспортного засобу - техпаспорт;
 • документи, які підтверджують право власності - купча або генеральна довіреність на відчуження авто;
 • гроші для оплати акцизу і митних платежів.

Переваги легалізації нерозмитнених машин з Європи від «Легал Солюшнз»

Компанія "Легал Солюшнз" має великий юридичний досвід роботи з митними службами, а також надає послуги професійного брокера, який має багаторічний стаж практичної роботи. Ми візьмемо на себе вирішення всіх проблемних питань, пов'язаних з розмитненням і забезпечимо найкращі умови митного оформлення. Наші фахівці знімуть машину з «єврообліку», оформлять на ваше ім'я купчу і оформлять транзитні номери. Якщо ви бажаєте укластися в пільговий термін легалізації авто, замовляйте послуги і покладайтеся на професіоналів - ми виконаємо розмитнення якісно і в найкоротші терміни.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Акредитація, постановка на облік в митниціПрофесійна допомога в акредитації на митниці Розумна і швидка акредитація на митниці відноситься до першочергових завдань при зовнішньоекономічній ді...
 • Митне оформлення імпортуЮридичним чи фізичним особам, чия сфера бізнес-інтересів стикається з проходженням вантажів через митницю, постійно доводиться стикатися з вирішенням ...
 • Митне оформлення експортуЯк будь-яка прогресивна країна, Україна приділяє велику увагу стимулюванню експорту вітчизняної продукції в інші країни. У процесі транспортування ван...
 • Митне оформлення товарів, вантажів приватних осібВсі комерційні вантажі, що доставляються з-за кордону, підлягають безумовному і обов'язковому митному контролю. Будь-які пересування завезених товарів...
 • Декларування вантажівОбов'язкове декларування вантажів при проходженні через митниці є загальновизнаною світовою практикою, що дозволяє контролювати переміщення через корд...


Коментарі:
  Додати коментар