ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Київ: вул.Велика Васильківська, 77
rating
4,6/5

Всього відгуків: 65

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:


Легалізація документів
Виїжджаючи за кордон на тривалий термін з метою отримання освіти або працевлаштування, на постійне проживання, ви не обійдетеся без підтвердження автентичності документів. Не знаєте, як проходить легалізація документів, куди потрібно звертатися? Немає часу займатися подібними питаннями самостійно?

У компанії Legal Solutions вам допоможуть привести необхідні довідки, свідоцтва, дипломи та сертифікати про освіту у відповідність до законодавства приймаючої країни, отримати підтвердження їх дійсності. Ми надаємо детальні консультації, а також займаємося особисто легалізацією документів у міністерствах і консульствах.

Детальніше про послуги

Легалізація документів в Україні має на увазі два види дій: апостиль, а також підтвердження автентичності в міністерствах і консульстві. Документи підлягають апостилюванню, якщо ви вирушаєте в держави, які є учасницями Гаазької конвенції 1961 року.

До таких належать Австрія, Австралія, Англія, Грузія, Болгарія, Ізраїль, Росія, Латвія, Литва, Кіпр, Нідерланди, Іспанія, Норвегія, Естонія, Узбекистан, Таджикистан, Норвегія, Нідерланди. Всього близько 140 держав. З деякими з них Україна підписала угоду про правову підтримку. У разі поїздки в ці країни ні апостиль, ні легалізація не потрібні.

Якщо ж ви вирушаєте, наприклад, в Канаду, Єгипет, Іран, Сирію, Марокко, ОАЕ, знадобляться печатки міністерств і консульське підтвердження.

Навіть якщо ви не уявляєте, потрібна вам легалізація або апостиль, хто і як підтверджує документів юридичної особи або фізичної, ви зможете підтвердити справжність ваших документів за кордоном, якщо звернетеся за послугою до нас.

До речі, що стосується апостиля, можливо, що знадобиться проставлення штампа на нотаріально посвідчених перекладах. Нюансів безліч, тому найкращим варіантом буде звернутися за допомогою до фахівців.

Ми пропонуємо:

  • Консультації щодо порядку легалізації, можливості легалізації іноземних офіційних документів в Україні.
  • Проставлення штампа «Апостиль».
  • Легалізацію в Міністерствах юстиції, освіти, МЗС.
  • Легалізацію в посольствах і консульствах приймаючої сторони.
  • Допомогу в організації перекладу, його нотаріальне посвідчення.

Працюємо по всій Україні, з фізичними і юридичними особами. Займаємося легалізацією документів, виданих органами реєстрації актів цивільного стану (свідоцтва про народження, смерть, укладення шлюбу), медичних довідок, довідок про відсутність судимості, документів про освіту (атестати, дипломи, сертифікати).

Ціна наших послуг та строки роботи залежать від виду документа, який підлягає легалізації, побажань щодо терміновості, а також країни, в яку ви збираєтеся їхати.

Хочете оперативно легалізувати документи і при цьому нікуди не ходити? Замовте послугу у нас. Зробити замовлення ви можете через форму на сайті або зателефонувавши нам


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!


Також Вам може бути цікаво:

  • ЛіцензііЛіцензування видів діяльності Закон України передбачає в обов'язковому порядку ліцензування окремих видів діяльності всіх суб'єктів господарювання. П...
  • ДозволиЯк правило, певні види діяльності, такі як торгівля, будівництво, виробництво продуктів харчування та інші, вимагають реєстрації в держорганах і отрим...
  • Cертифікат ISOОтримати сертифікат ISO 9001 діє до: 2015 ІСО 9001 - необхідний документ для юридичної особи, яка бере участь в тендерних торгах. Він підтверджує, що...