ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
 • Київ: вул.Велика Васильківська, 77
rating
4,6/5

Всього відгуків: 66

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліцензійний договір. Розробка і реєстрація

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
2500

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
до 60

робочих днів


Розробка договору 1300 грн. від 3 днів

У наш час у всьому світі, і Україна не є винятком, активно розвивається ринок інтелектуальної власності (ІВ). Різного роду винаходи, промислові зразки, товарні знаки, ноу-хау створюються з метою отримання від них власної економічної вигоди або доходу від передачі об'єктів ІВ іншим особам.

У другому випадку щоб передати об'єкт у власність потрібен договір, в користування – ліцензія, яка передбачає укладення ліцензійного договору (ЛД). Цей документ:

 • дає право використовувати ОІВ;
 • забороняє використовувати продукт без згоди власника авторських прав.

Ліцензійний договір становить собою угоду, в якій беруть участь дві сторони. Одна з них, ліцензіар, надає іншій – ліцензіатові – право на використання продукту за матеріальну винагороду, а також виконання умов, прописаних у документі.

Умови угоди сторони встановлюють самостійно, виходячи з власних інтересів, ситуації, яка складається на ринку, особливостей об'єкта та наданих ліцензіатові прав.

Обов'язкові пункти договору

 • Найменування сторін – ліцензіара та ліцензіата.
 • Предмет угоди – ОІВ, права на які передаються.
 • Права та обов'язки сторін.
 • Способи та порядок використання предмета ЛД.
 • Вид ліцензії.
 • Ціна.
 • Територія і термін дії документа.

Інші дані обговорюються та фіксуються безпосередньо сторонами. Безумовно, при складанні ЛД не обійтися без знання законодавчих нюансів і допомоги юриста. Навіть незважаючи на те, що типовий зразок з прикладами заповнення є у вільному доступі в Інтернеті. Фахівці компанії Legal Solutions допоможуть грамотно оформити документ, при цьому враховуючи всі особливості предмета угоди та інші важливі моменти. Працюємо на українському і міжнародному ринках, з фізичними особами та підприємствами. Потрібна консультація? Телефонуйте або звертайтесь до наших співробітників по e-mail, пишіть в месенджери. Відповімо на всі ваші запитання.

Види ліцензій

Класифікація ліцензійних договорів здійснюється за двома критеріями: за типом ОІВ (наприклад, договір на використання торговельної марки, літературного твору, комп'ютерної програми, промислового зразка, корисної моделі тощо), а також за обсягом прав. Отже, згідно з останнім критерієм розрізняють ЛД:

 1. Одиничний. Не дозволяє користуватися ОІВ іншим особам і не виключає можливості використання ліцензіаром цього об'єкта у сфері вказаної в договорі.
 2. Винятковий. Дозволяє використовувати предмет договору на певній території, встановленим способом, в обумовлений термін і т. ін. Ліцензіар же розпоряджається ОІВ тільки в тій частині, яка не передбачена угодою.
 3. Не винятковий. Передбачає наявність кількох ліцензіатів.

Чи потрібні реєстрація ліцензійного договору і нотаріальне посвідчення?

Законодавством передбачена лише вимога щодо письмової форми угоди. Реєстрація ліцензійного договору на використання товарного знака або інших ОІВ і посвідчення у нотаріуса здійснюються на розсуд сторін. При переданні прав на торговельну марку відповідно до закону про охорону прав на товарні знаки інформація про це має бути опублікована в офіційному бюлетені.

Ціна договору залежить від його предмета і ступеня зацікавленості сторін. Вимог щодо терміну дії немає. Однак він не може перевищувати термін служби ОІВ.

Які документи знадобляться

 • Копія паспорта, ідентифікаційного коду – для фізосіб; аналогічні документи керівника, а також виписка з ЄДР – для компаній.
 • Примірник твору.
 • Контактні дані, реквізити підприємства.
 • Документ, який підтверджує наявність майнових прав – якщо такий є. Слід зазначити, що на сьогоднішній день реєстрація авторських прав не є обов'язковою.
 • Доручення.

Платежі за договором

Існує три варіанти винагороди за користування ОІВ.

 1. Роялті. Залежить від обсягу використання предмета та, відповідно, випуску продукції.
 2. Паушальний платіж – одноразова виплата фіксованої суми.
 3. Змішаний спосіб.

Що стосується оподаткування платежів, то в бухобліку всі вони вважаються роялті. Як оптимізувати сплату податків – вас детально проконсультують наші співробітники.

Ми пропонуємо:

 • Консультації із складання ЛД – в письмовій, усній формі, під час особистої зустрічі.
 • Допомогу в складанні письмової угоди.
 • Аналіз існуючого договору, рекомендації щодо внесення змін.
 • Реєстрацію і представлення інтересів клієнта в державних органах.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Реєстрація торгової марки в УкраїніКомпанія «Легал Солюшнз» пропонує Вам повний комплекс юридичних послуг з питань нацiональної реєстрацiї торгової марки. У комплекс наших ...
 • Патентування пристроїв, способів, зовнішнього вигляду виробівПатентування необхідно для того, щоб уберегти себе від конкурентних боїв на ринку і судових тяжб в майбутньому. Патентування на винахід допоможе вам п...
 • Авторське правоРеєстрація авторського права - це процедура, яка дає твору господаря і тим самим забороняє стороннім використовувати чужу працю. Реєстрація авторсько...
 • Захист інтелектуальної власностіЗахист прав інтелектуальної власності - дуже значимий і актуальний на поточний час розвитку ринкових стосунків аспект юридично-правової діяльності в У...
 • Отримання ISSNВирішили створити науковий журнал? Ідея з'явилася давно, дизайн вже розроблений, зараз йде робота над статтями? Але ви абсолютно не розбираєтеся в вих...


Коментарі:

  Додати коментар