rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліквідація компаній у Великій Британії

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Якщо бізнес у Туманному Альбіоні так і не став успішним, вам необхідно скористатися такою послугою, як ліквідація компаній у Великій Британії. Позбутися проблемного підприємства можна лише за кілька днів. У цьому допоможе команда спеціалістів Легал Солюшнз. У нас є всі інструменти, щоб процедура пройшла швидко, і ви перестали стосуватися компанії без будь-яких проблем.

Закрити фірму у Великій Британії, перебуваючи в Україні

Є думка, що компанію за кордоном закрити дуже складно. Так, ми погоджуємося з тим, що ліквідація компаній в Англії має свої особливості:

  • необхідно знати специфіку законодавства цієї країни;
  • важливо розуміти, які документи потрібні для процедури.

Цим займаються наші досвідчені фахівці з міжнародного права. Вони дистанційно, без виїзду з України вирішують усі складні питання ліквідації бізнесу своїх клієнтів за кордоном. Ваша участь мінімальна. Усі дії здійснюються за дорученням.

На початку співпраці ми підписуємо з вами договір, чим гарантуємо якість послуг та свою відповідальність за результат. У цій сфері для нас немає нездійсненних завдань, все чітко відпрацьовано. Ми знаємо, що робити і як, які документи потрібні і т.д.

Ліквідація компанії у Великій Британії. Як зробити її в Україні оперативно?

Після того, як Україна вжила низку заходів щодо міжнародного обміну податковою інформацією та імплементації плану BEPS, багато власників та топ-менеджерів ухвалили рішення про ліквідацію бізнесу за кордоном. Їх можна зрозуміти: кожен вирішує сам, наскільки рентабельно займатися бізнесом за високого податкового навантаження. Здійснювати податкове планування за таких умов часто непросто.

До нас почали звертатися з питанням, яке стосується ліквідації, набагато частіше. Ми нікому не відмовляємо у допомозі, працюємо виключно у правовому полі, чесно та відкрито. Спілкуємося з клієнтом зрозумілою мовою, пояснюємо свої дії та правові наслідки того чи іншого вибору.

Остаточна ліквідація компанії в Англії

Допомагаємо вирішити будь-яку проблему, пов'язану з оподаткуванням, перш ніж закрити фірму в Англії. Так, там із цим суворо, але вас не турбуватимуть, тому що все буде зроблено остаточно. Підприємство просто припинить своє існування. Якщо завершено ліквідацію компанії, Великобританія повністю відмовиться від претензій по податках, всі ці питання будуть закриті та улагоджені.

Якщо стали помітні проблеми з бізнесом і були безуспішні спроби їх вирішити, фірми краще вчасно позбутися. Ми станемо вашими помічниками у тому, щоб закрити фірму в Англії.

Не варто вирішувати питання самостійно, оскільки багато нюансів вам не знайомі. Та інформація, яка є в Інтернеті, часто неточна. Та й часу піде багато, якщо не знати нюансів процедури ліквідації бізнесу за кордоном.

Неправильним рішенням буде просто кинути бізнес. Необхідно переконатися, що всі дані компанії виключені з реєстру. Результатом закриття компанії має стати отримання свідоцтва про ліквідацію комерційної організації.

Хочете замовити послугу закриття компанії в Англії? Зв'яжіться з нашим менеджером або замовте зворотній дзвінок. Отримайте першу ознайомчу консультацію безкоштовно.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар