rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліквідація дочірнього підприємства

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Дочірнє підприємство – самостійна компанія, яка створюється юридичною особою і отримує від неї в розпорядження частину майна. По суті ДП є аналогом філії, однак на відміну від останньої реєструється як окремий господарський суб'єкт.

Як дочірні можуть виступати три види компаній: акціонерне товариство, товариство з обмеженою і товариство з додатковою відповідальністю. Згідно з чинним законодавством юридична особа визнається залежною, якщо до неї переходить понад 20% капіталу і акцій іншої юрособи.

ДП створюється, контролюється і ліквідується материнським підприємством. Процедура ліквідації здійснюється відповідно до Закону про держреєстрацію юридичних та фізичних осіб – підприємців.

Підстави для припинення діяльності ДП

 • Рішення власників.
 • Судове рішення.
 • Рішення компетентного державного органу, наприклад, Антимонопольного комітету.

Перший варіант найбільш поширений. У той же час навіть ліквідація в основному порядку вимагає знання законодавчої бази та принаймні проходження кількох етапів взаємодії з держструктурами. Звернувшись до компанії Legal Solutions, ви позбавите себе від вивчення законодавства, оформлення документів і проходження ряду інстанцій. Наші юристи допоможуть пройти процедуру швидко і безболісно, вирішать будь-які спірні питання.

Як проходить ліквідація дочірнього підприємства

 1. Процедура починається з прийняття рішення про закриття ДП. Рішення приймає власник. Далі проводяться збори акціонерів, в результаті яких оформляється протокол про ліквідацію.
 2. Про припинення діяльності ДП повідомляється орган реєстрації – не пізніше трьох днів з дати прийняття рішення.
 3. Створюється ліквідаційна комісія, яка займається інвентаризацією майна, закриттям банківських рахунків, звільненням працівників, переданням документів до архіву.
 4. Зняття з обліку в податковій, пенсійному фонді, фонді соціального страхування.
 5. Проходження перевірки фіскальної служби.
 6. Повідомлення органу, який видав ліцензію.
 7. Подання документів реєстратору.
 8. Реєстрація ліквідації дочірнього підприємства.
 9. Внесення запису про ліквідацію в ЄДР.

В результаті заявник отримує на руки виписку з Єдиного реєстру про закриття ДП.

Які документи знадобляться

 • Свідоцтво про реєстрацію ДП.
 • Статут.
 • Довідка з ЄДРПОУ.
 • Рішення материнської компанії про закриття ДП.

У переліку вказано основний пакет. Які документи потрібні конкретно у вашому випадку, вам повідомить наш співробітник під час консультації.

Що потрібно для того, щоб замовити послугу під ключ

Надіслати або подати документи.

Присутність у нотаріуса для виписки довіреності.

Довіривши закриття дочірнього підприємства досвідченим фахівцям, ви позбавите себе від безлічі проблем, пов'язаних з проходженням формальних процедур і оформленням документів. Звертайтеся, ми допоможемо вирішити будь-які питання, пов'язані з ліквідацією. Попередня консультація можлива в телефонному режимі або через месенджери.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар