rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліквідація громадської організації

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Громадська організація – це добровільне, за власною ініціативою формування громадян, які об'єднуються в групи на підставі загальних інтересів і для досягнення спільних цілей. Інтереси можуть бути професійними, соціальними, культурними, освітніми, такими, що стосуються екології, здоров'я і спорту.

Громадські організації створюються з некомерційними цілями лише фізичними особами – громадянами і не громадянами України. Юрособи можуть об'єднуватися тільки в громадські спілки.

Особливість громадських організацій полягає в тому, що вони можуть бути утворені з відкриттям юридичної особи та без такого. Відповідно процедура закриття цих двох видів формувань буде відрізнятися.

Усі питання, що стосуються ліквідації некомерційної громадської організації, регулюються законами про громадські об'єднання і про держреєстрацію юридичних, фізичних осіб – підприємців, а також Порядком ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій 2016 року.

Громадське формування може бути ліквідоване в результаті саморозпуску або за рішенням суду. Найбільш поширеним є перший варіант. Організація також може припинити існування внаслідок приєднання до іншого об'єднання.

Слід зазначити, що ліквідація неприбуткового об'єднання громадян – куди більш тривалий та трудомісткий процес, аніж його створення. З огляду на безліч нюансів процедури закриття ГО, велику кількість документів, які потрібно зібрати, обов'язкове відвідування державних інстанцій, вважаємо за доцільне доручити проходження всіх етапів професіоналам. Юристи компанії Legal Solutions допоможуть вирішити всі питання за мінімальної вашої участі, а ви збережете дорогоцінний час і власні нерви.

Як проходить ліквідація громадської організації зі статусом юридичної особи

 1. На загальних зборах приймається рішення про саморозпуск.
 2. Повідомлення про це надсилається в органи статистики.
 3. Інформація про ліквідацію публікується в ЗМІ.
 4. Призначається ліквідаційна комісія.
 5. Далі відбувається зняття з обліку в органах, проходження податкової перевірки.
 6. Затверджується проміжний ліквідаційний баланс, проводяться розрахунки з кредиторами.
 7. Складається остаточний ліквідаційний баланс.
 8. Здійснюється реєстрація ліквідації громадського об'єднання.

Проходження всіх етапів займає близько трьох місяців. Активи, які залишилися після ліквідації, передаються іншим неприбутковим організаціям або державі. Іншим особам заборонено користуватися цим майном.

Які документи подаються реєстратору

 • Довідка про реєстрацію об'єднання або її копія, завірена нотаріусом.
 • Виписка з ЄДР.
 • Статут або його завірена нотаріально копія.
 • Заповнена реєстраційна картка.
 • Первинна бухгалтерія.
 • Довідки з податкової інспекції, пенсійного та фонду соцстрахування, органів статистики.

Після проходження всієї процедури ліквідації ви отримуєте виписку про виключення організації з Єдиного реєстру, повідомлення про скасування запису в Реєстрі громадських об'єднань.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар