rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліквідація компаній в ОАЕ

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Зазвичай рішення про закриття бізнесу за кордоном приймається з появою збитків, зміні місця проживання, за сімейними обставинами, за бажання змінити напрямок діяльності, або перевести бізнес в іншу країну.

І тут дуже важливо зробити все правильно та повністю. Не допускайте поширеної помилки: якщо просто «забути» про фірму, можна отримати чимало проблем.

Правильна процедура ліквідації компанії в ОАЕ

Який вихід? Звернутися до компанії Легал Солюшнз, до фахівців з ліквідації бізнесу за кордоном, щоб усе було зроблено згідно із законом і вам не загрожували жодні санкції.

Закрити фірму в ОАЕ за короткий термін

Що потрібно зробити вам, щоб завершити процедуру закриття бізнесу в ОАЕ?

  1. Рада директорів та акціонерів має ухвалити рішення про ліквідацію компанії, займатися питанням можуть у тому числі і довірені особи.
  2. Обов'язковою є публікація у місцевій пресі інформації про те, що процес ліквідації компанії розпочався.

Отримайте офіційне свідоцтво про закриття компанії в ОАЕ і будьте спокійні, що всі справи налагоджені, борги погашені, а податки сплачені.

Інакше буде закрито в'їзд до ОАЕ з туристичної візи доти, доки заборгованість не буде погашена у повному обсязі. Не виключена заборона на в'їзд для боржника та інші країни.

Якщо фірму просто залишити як є, а резидентську візу не анулювати, проблеми з в'їздом в Емірати гарантовані. Це прикро подвійно, оскільки найчастіше саме для отримання такої візи іноземці там і відкривають бізнес. Вони приїжджають до країни на кілька днів на рік.Оскільки поліція інформує про правопорушення, в даному випадку про несплату податків імміграційну службу, можливий і інший хід подій. Якщо ви все ж таки опинитеся в Еміратах, вас затримають в аеропорту. Це реальні випадки із практики. Вибратися із цієї ситуації дуже непросто.

Ліквідація компанії ОАЕ на законних підставах та зі щасливим фіналом

Використовуйте загальноприйняту практику ліквідації/закриття компанії в Еміратах. Тільки видача свідоцтва про ліквідацію компанії може говорити, що процедура успішно завершена. Саме такого результату досягає для своїх клієнтів наша команда.

Ліквідація компаній в ОАЕ фахівцями Легал Солюшнз проводиться виключно в рамках закону! Цим питанням займатиметься досвідчений професіонал із ведення бізнесу за кордоном. Будуть враховані всі деталі, компанію закриють остаточно, жодних претензій до вас після завершення ліквідації у влади ОАЕ не буде.

Вам може бути запропонований варіант прискореної ліквідації із продажем активів та зміною власника. Для кожного клієнта наша команда підбирає рішення індивідуально, керуючись законами ОАЕ. Допомагаємо уникнути у майбутньому значних фінансових витрат.

Якщо ж ліквідація відбувається за стандартною схемою, то процедура робиться так:

  1. Надається оголошення про закриття в місцеву пресу.
  2. Проводиться збори акціонерів.
  3. Гасять борги.
  4. Закриваються рахунки банку.
  5. Здається аудиторський звіт.
  6. Якщо є договори про оренду офісних приміщень, вони розриваються.

Щоб замовити послугу ліквідації компанії за кордоном, заповніть коротку форму на сайті, зателефонуйте нам або напишіть на електронну пошту.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар