rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліквідація компанії в Панамі

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Панама — одна з найпопулярніших зарубіжних юрисдикцій, де функціонує безліч офшорних компаній. Через різні причини засновники вирішують ліквідувати фірму.

Як це зробити швидко, законно та з мінімальними фінансовими витратами? Звернутися до юридичної компанії Legal Solutions. Наші висококваліфіковані юристи знають, як відбувається ліквідація компаній у Панамі та допоможуть вам зробити все якісно, швидко та надійно.

Закрити фірму в Панамі допоможуть юристи Legal Solutions

Якщо вам більше не потрібна офшорна фірма в Панамі і ви хочете, щоб її виключили з реєстру компаній, ми можемо допомогти з ліквідацією.

Незалежно від причини, з якої ви вирішили припинити бізнес на території цієї юрисдикції, важливо дотримуватись вимог місцевого законодавства. Як засновник, ви повинні дотримуватися правил, а також захищати себе від потенційних ризиків та штрафів.

Щоб наші фахівці підготували комерційну пропозицію для вас, надайте нам наступну інформацію:

 • повна назва панамської компанії;
 • чи є в компанії якісь конкретні активи, які потрібно передати до ліквідації;
 • чи займалася фірма будь-якої комерційної діяльністю Республіка Панама;
 • чи є компанія в даний час юридичною особою з гарною репутацією;
 • номер компанії NIT.

Добровільний розпуск компанії в Панамі має багато переваг, зокрема:

 1. Це простий процес, порівняно з ліквідацією компанії.
 2. Ви можете уникнути формального розслідування поведінки директорів.
 3. Ви збережете відмінну ділову репутацію у бізнес-середовищі.

Ліквідація компанії Панама: список наших послуг

Ліквідація панамської компанії здійснюється за допомогою спеціального рішення, підписаного акціонерами компанії, яке пізніше подається до Державного реєстру Панами.

Повідомлення про розпуск публікується у національній газеті. Компанія повинна мати гарну репутацію зі сплатою щорічних зборів, щоб подати заяву про розпуск до Державного реєстру Панами. Ліквідація компанії розпочнеться після подання Спеціального рішення до Реєстру.

Ми надаємо клієнтам послуги «під ключ», які включають:

 • юридичні консультації;
 • підготовка необхідних документів для звернення до Державного реєстру Панами;
 • вирішення питань, пов'язаних із активами компанії;
 • юридичне супроводження переходу корпоративних прав;
 • сплата всіх необхідних зборів та мит тощо.

Вам потрібна наша професійна допомога? Заповніть форму для зворотного зв'язку та станьте нашим клієнтом!

Як відбувається ліквідація компанії у Панамі: основні етапи

Умовно процес припинення діяльності юридичної особи на території цієї іноземної юрисдикції можна поділити на 6 етапів:

 1. Збори акціонерів мають підписати угоду про розпуск. Після затвердження угоди про розпуск буде видано копію, яка має бути запротоколована та зареєстрована у Державному реєстрі Панами.
 2. Кожна розпущена панамська корпорація існуватиме протягом трьох років для певних цілей, таких як захист своїх інтересів як відповідач, передача активів, отримання кредитів, розподіл капіталу. Після завершення процесу ліквідації акціонери повинні затвердити резолюцію, що підтверджує, що компанія ліквідована, вся дебіторська заборгованість погашена, всі борги були виплачені і активи, що залишилися, були розподілені серед акціонерів.
 3. Після прийняття відповідного рішення Державним реєстром необхідно надіслати повідомлення Генеральному управлінню доходів (DGI). Зробити це потрібно протягом 30 днів.
 4. Надсилання повідомлення про припинення діяльності Фонду соціального страхування (CSS). Для подання такого повідомлення встановлюється аналогічний термін – 30 календарних днів.
 5. Повідомлення про припинення роботи Міністерства торгівлі та промисловості (MICI).
 6. Повідомлення про припинення діяльності перед відповідним муніципалітетом. Недотримання встановлених вимог може призвести до адміністративних штрафів.

Юридична компанія «Легал Солюшнз» — це команда юристів з великим досвідом та професійними знаннями в галузі бізнесу. Ми знаємо, як зробити все за законом, оперативно та з мінімальними фінансовими втратами для вас.

Залишилися питання? Бажаєте отримати консультацію? Напишіть нам і ми знайдемо оптимальне рішення для кожного клієнта.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар