rating
/5

Всього відгуків:

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліквідація підприємств під час війни

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Ліквідація підприємств під час війни: які етапи та дії необхідно виконати?

Все змінилося з масштабуванням військових дій в Україні, і багато підприємств зіткнулися із цими змінами. Хтось більше не може вести діяльність з різних причин – окупація складів, пошкодження продукції та іншого майна. Як закрити підприємство офіційно, щоби не нести відповідальності перед законом? У цьому вам допоможе юрист нашої компанії.

Чи відбувається ліквідація підприємств під час війни та які нюанси процедури?

Відповідно до законодавства ліквідація підприємств під час війни не передбачає спрощення процедури. До того ж усе ускладнюється обмеженим доступом до держреєстрів і мораторієм на перевірки документації. У зв'язку з цим процедура проводиться в стандартному порядку, але набула додаткових складнощів і може затягтися навіть до закінчення військового стану.

Проте, запускати процедуру важливо, щоб уникнути надалі розглядів та неприємностей із законом, якщо підприємницька діяльність більше не ведеться. Ліквідація підприємств здійснюється на підставі рішення вищого органу управління ТОВ чи ТДВ.

Етапи ліквідації підприємства під час воєнного стану 

Ліквідація підприємства під час військового стану включає такі самі етапи, як у звичайному порядку:

  1. Збір зборів акціонерів або керівників установи, на яких формують комісію з ліквідації. Важливо задокументувати протокол зборів та скласти рішення про припинення діяльності компанії.
  2. Реєстрація рішення щодо ліквідації підприємства в уповноважених органах. Це можуть бути центри надання адміністративних послуг чи нотаріуси. У цьому можуть допомогти наші співробітники. При цьому важливо зробити це протягом 3 днів після ухвалення рішення на зборах.
  3. Організаційні дії – слід поінформувати кредиторів, виконати інвентаризацію майна або опис збитків, припинити трудові відносини з персоналом компанії, закрити банківські рахунки, здати печатки, скласти підсумковий баланс та надати всю звітність.

Усі ці етапи мають багато своїх нюансів, про які зможе проконсультуватись наш юрист. З його допомогою ви отримаєте всі роз'яснення та юридичний супровід процедури ліквідації. Після закінчення всіх необхідних дій необхідно здати всі документи до державного архіву.

Чому варто скористатися послугами нашого юриста для ліквідації підприємства під час війни?

Оскільки процедура тривала і складається з безлічі додаткових моментів, важливо отримати підтримку компетентного фахівця. Пропонуємо свої послуги для допомоги у вирішенні ваших питань, тому що наш юрист:

  • кваліфікації у сфері ведення юридичних аспектів бізнесу;
  • відстеження нововведень у законах;
  • досвід у веденні подібних справ щодо ліквідації установ.

Все це допоможе професійно підійти до вашої ситуації, розібратися в деталях, знайти індивідуальне рішення відповідно до законодавства, проконсультувати та реалізувати процедуру ліквідації підприємства під час війни.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар