rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліквідація СПД, ФОП в Києві, Україні

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Підприємницька діяльність у більшості випадків пов'язана з певними ризиками. Незалежно від суми отриманих доходів підприємцям необхідно регулярно сплачувати податки, сума яких згодом стає дедалі більшою. В останні роки додався військовий збір, а також ЄСВ виріс за рахунок збільшення МРОТ.

Тому нині в Україні нерідкі ситуації, коли доводиться закривати свій бізнес, зокрема вдатися до процесу ліквідації НП.

Також можуть бути інші причини, чому ліквідація ФОП у Києві може зацікавити підприємця:

 • особисте бажання;
 • вимоги кредиторів;
 • можливість розширити бізнес, обравши інші форми, наприклад ТОВ, засновником якого можуть бути одразу кілька людей;
 • відхід від життя власника;
 • банкрутство;
 • неможливість конкурувати, оскільки є компанії сильніші в цій ніші;
 • товари або послуги виявилися незатребуваними.

Закрити фоп

Слід зазначити той факт, що навіть якщо особа-підприємець не здійснює свою діяльність і не отримує прибутку, то все одно вона має сплачувати податки та обов'язкові платежі. Тому неприпустимо просто вдавати, що бізнесу немає, навіть якщо ви не отримуєте прибутку. Дорого обійдеться, прийдуть суми з величезними нарахуваннями, пені та штрафами від ДФС. Будь-який адвокат вам скаже, що краще не доводити до суду з фіскалами, оскільки вони все одно виграють. І апетити лише ростуть з часом. 

Чому вирішити питання з податковою при ліквідації ФОП в Україні не так просто?

Річ у тому, що після того, як ви подали до реєстраційного органу заяву з наміром припинити свою діяльність як підприємець, вас не знімуть з обліку автоматично. Поки не подайте підсумковий звіт і всі звіти за всі роки діяльності, у спокої вас не дадуть. Більше того, необхідно подати окрему заяву з проханням позбавити вас статусу платника ЄСВ та/або ПДВ, якщо до цього ви є. 

На подання останнього підсумкового звіту у вас є 30 днів. Після цього на вас чекає перевірка фіскалами, причому її терміни не встановлені законом. Це вже залежить від податківців. У нашій практиці були випадки, коли через рік перевіряли колишнього підприємця. До речі, наші спеціалісти за потреби допоможуть оскаржити результати перевірки. Це можна зробити адміністративним шляхом або через суд.

Зрозуміло, що підприємці шукають вихід і хочуть швидше позбутися бізнесу, який для них перестав бути актуальним, особливо якщо він не приносить більше прибутку. 

У пошуковику легко можна побачити безліч оголошень, де пропонують допомогу у закритті малого бізнесу. 

Сьогодні нікого не здивуєш тим, що зростає кількість «спящих» суб'єктів підприємницької діяльності. Але треба розуміти, що ЄСВ ви все одно платити зобов'язані, доки існує ФОП.

Так що ж робити в такій ситуації, коли хочеться закрити його швидше?

Добре, що є компанії, які оперативно допомагають закрити бізнес своїх клієнтів. 

Процес закриття ФОП має нести офіційний характер, щоб власник міг мінімізувати втрати. Ви матимете шанс створити нове підприємство або стати високооплачуваним найманим співробітником. 

Що стосується закриття фізичної особи – підприємця, то нині можливі дві форми ліквідації: за власним рішенням та на підставі судової ухвали.

ЕТАПИ ЛІКВІДАЦІЇ НП В УКРАЇНІ

Щоб успішно закрити приватного підприємця, необхідно пройти чотири основні етапи.

 1. Виняток з Єдиного держреєстру. Держреєстратору подається заява про припинення діяльності ФОП, а також подається паспорт. Документи можуть подаватися у паперовому вигляді – особисто або поштою за підписом, завіреним нотаріусом, а також в електронному. В останньому випадку обов'язкова наявність електронного цифрового підпису.
 2. Зняття з обліку в органах фіскальної служби, Пенсійному фонді, Держкомстаті. Для цього технічний адміністратор після реєстрації закриття ФОП у ЄДР надає інформацію про це у відповідні інстанції.
 3. Подання звітів про податки, збори, ЄСВ. До податкового органу подаються податкові декларації за останні три роки. Щоб успішно пройти всю процедуру, потрібно також сплатити всі податки, якщо є – штрафи, подати декларацію щодо ЄСВ, пройти документальну перевірку.
 4. Закриття банківських рахунків. Цей крок передбачає подання заяви до банку, бажано – ndash; одразу після внесення запису до ЄДР.

Мабуть, найвідповідальніший етап – податкові проверки. Адже час та складність закриття суб'єкта підприємництва залежить саме від податкової. Враховується категорія платника податків – І, ІІ чи ІІІ група, наявність найманих співробітників, своєчасна сплата податків тощо.

Незважаючи на те, що в Інтернеті на сьогодні кожен може знайти шаблони заяв, інформацію про послідовність дій при реєстрації закриття ФОП, ця процедура має безліч правових нюансів, врахувати які може лише досвідчений фахівець.

Тому, якщо ви хочете закрити діяльність приватного підприємця максимально швидко, з мінімальними матеріальними та нематеріальними витратами, довірте проходження всіх етапів юристам компанії Legal Solutions. При ліквідації ФОП у Києві ми можемо домовитись про особисту зустріч в офісі. Для мешканців інших населених пунктів України можливе надання послуг представниками у великих містах або дистанційне обслуговування. Щоб замовити ліквідацію ФОП в Україні, знадобиться нотаріальна довіреність на нашого співробітника.

ЯК ПРОВЕЗТИ ЛІКВІДАЦІЮ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМЦЯ ОНЛАЙН?

На сьогоднішній день фізособи-підприємці мають можливість закрити НП онлайн, не виходячи з дому, через сервіс «Дія». Послугу можна замовити на сайті або мобільному додатку. Для закриття суб'єкта підприємництва необхідно:

 • зареєструватися в програмі за допомогою ЕЦП;
 • заповнити онлайн-форму;
 • підписати заяву.

Крім того, потрібно закрити рахунок підприємця в банку. Як зробити все це знає наша команда фахівців. Вирішіть своє питання у найкоротші терміни! Використовуємо лише законні методи. У штаті працюють юристи із досвідом від 10 років. Вони звертаються для вирішення питань клієнта безпосередньо до реєстраційних органів. Тож ніяких посередників! Все дуже швидко і легко, а головне, без витрачання на це вашого особистого часу.

Якщо діяльність підприємця ліцензується, необхідно також анулювати ліцензію. Для цього складається відповідна заява та подається до органу, який видавав ліцензію підприємцю.

Також потрібно, перш ніж закрити ФОП в Україні, розірвати договори найму зі співробітниками. Це в тому випадку, якщо підприємець працює не один, а в нього є люди. 

Також обов'язково розриваються договори з постачальниками, замовниками, орендодавцями, закриваються рахунки у банку. Для цього підприємець подає відповідну заяву до банку.

Слідкуйте, щоб звітність була подана та всі податки сплачені до кінця. Якщо порядку в документах немає, краще перед закриттям відновити бухгалтерію, що також можуть зробити спеціалізовані консалтингові компанії. Є такі фахівці і у нас.

Надійна та оперативна ліквідація СПД

Legal Solutions обирають найкращі за:

 • досвід;
 • надійність;
 • якість;
 • оперативність;
 • персональний підхід до клієнта. 

Звертайтеся до нас, вирішимо питання ліквідації малого бізнесу за кілька днів. 

Як закрити ФОП онлайн?

На сьогоднішній день фізособи-підприємці мають можливість закрити ФОП онлайн, не виходячи з дому, через сервіс «Дія». Послугу можна замовити на сайті або в мобільному додатку. Для закриття суб'єкта підприємництва потрібно:

 • зареєструватися в додатку за допомогою ЕЦП;
 • заповнити онлайн-форму;
 • підписати заяву.

Повідомлення про закриття ФОП має з'явитися в особистому кабінеті. У податкову службу інформація про припинення діяльності підприємця передається автоматично.

Як закрити ФОП в Харкові?

Процедура закриття фізособи-підприємця однакова для всіх населених пунктах України. У ФОП, які бажають припинити діяльність, є два варіанти ліквідації бізнесу:

 • через держреєстратора;
 • онлайн, за допомогою сервісу «Дія».

У першому випадку заява також може бути подано онлайн. Крім того, буде потрібно закрити рахунок підприємця в банку.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар