rating
4,6/5

Всього відгуків: 54

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліквідація СПД, ФОП в Києві, Україні

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Підприємницька діяльність в більшості випадків пов'язана з певними ризиками. Незалежно від суми отриманих доходів підприємцям необхідно регулярно платити податки, сума яких з часом стає дедалі більшою. Тому нині в Україні непоодинокі випадки, коли доводиться закривати свій бізнес, зокрема ліквідувати ФОП.

На сьогоднішній день часто можна спостерігати, що СПД і ПП прирівнюють до фізосіб-підприємців. До 2004 року така форма дійсно існувала, однак згідно з чинним законодавством фізичні особи, які провадять господарську діяльність, – це тільки ФОП. СПД ж – це суб'єкт підприємницької діяльності, який виступає як фізична або як юридична особа. Щодо ПП – то це не підприємці, а підприємства, тобто юридичні особи.

Що стосується закриття фізичної особи – підприємця, то нині можливі дві форми ліквідації: за власним рішенням і на підставі судової постанови.

Етапи ліквідації ФОП в Україні

Щоб успішно припинити підприємницьку діяльність, необхідно пройти чотири основних етапи.

 1. Виключення з Єдиного держреєстру. Держреєстраторові подається заява про припинення діяльності ФОП, а також пред'являється паспорт. Документи можуть подаватися в паперовому вигляді – особисто або поштою з підписом, посвідченим нотаріусом, а також в електронному. В останньому випадку обов'язкова наявність у підприємця електронного цифрового підпису.
 2. Зняття з обліку в органах фіскальної служби, Пенсійному фонді, Держкомстаті. Для цього технічний адміністратор після реєстрації закриття ФОП в ЄДР надає інформацію про це до відповідних інстанцій.
 3. Подання звітів про податки, збори, єдиний соціальний внесок. До податкового органу подаються податкові декларації за останніх три роки. Щоб успішно пройти всю процедуру, потрібно також сплатити всі податки, якщо є – штрафи, подати декларацію з ЄСВ, пройти документальну перевірку.
 4. Закриття банківських рахунків. Цей крок передбачає подання заяви в банк, бажано – відразу після внесення запису до ЄДР.

Безсумнівно, найбільш відповідальний етап – податкові перевірки. Адже час і складність закриття суб'єкта підприємництва залежать саме від податкової. Враховується категорія платника податків – I, II або III група, наявність найманих працівників, своєчасна сплата податків тощо.
Незважаючи на те, що в Інтернеті на сьогодні кожен може знайти шаблони заяв, інформацію про послідовність дій при реєстрації закриття ФОП, ця процедура має безліч правових нюансів, врахувати які може лише досвідчений фахівець.
Тому якщо ви хочете закрити суб'єкт господарювання максимально швидко, з мінімальними матеріальними і нематеріальними витратами, довірте проходження всіх етапів юристам компанії Legal Solutions. У разі ліквідації ФОП в Києві ми можемо домовитися про особисту зустріч в офісі. Для жителів інших населених пунктів України можливе надання послуги представниками в великих містах або дистанційне обслуговування. Щоб замовити ліквідацію «під ключ» знадобиться нотаріальна довіреність на нашого співробітника.

Як закрити ФОП онлайн?

На сьогоднішній день фізособи-підприємці мають можливість закрити ФОП онлайн, не виходячи з дому, через сервіс «Дія». Послугу можна замовити на сайті або в мобільному додатку. Для закриття суб'єкта підприємництва потрібно:

 • зареєструватися в додатку за допомогою ЕЦП;
 • заповнити онлайн-форму;
 • підписати заяву.

Повідомлення про закриття ФОП має з'явитися в особистому кабінеті. У податкову службу інформація про припинення діяльності підприємця передається автоматично.

Як закрити ФОП в Харкові?

Процедура закриття фізособи-підприємця однакова для всіх населених пунктах України. У ФОП, які бажають припинити діяльність, є два варіанти ліквідації бізнесу:

 • через держреєстратора;
 • онлайн, за допомогою сервісу «Дія».

У першому випадку заява також може бути подано онлайн. Крім того, буде потрібно закрити рахунок підприємця в банку.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар