rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліквідація ТДВ

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


У законодавстві України товариство з додатковою відповідальністю визначається як господарське товариство, що складається з одного або більше учасників, в якому статутний капітал поділяється на частини. Розмір цих частин визначається статутом.

Від товариств з обмеженою відповідальністю ТДВ відрізняються тим, що їх учасники в разі неплатоспроможності юридичної особи несуть відповідальність не тільки своїми вкладами в статутний фонд. У разі недостатності вкладів вони відповідають додатково належним їм майном. Граничний розмір відповідальності прописується в статуті.

За правовим статусом ТДВ схожі з ТОВ, процедура ліквідації також є подібною. Результатом ліквідації є припинення діяльності юрособи без переходу її прав та обов'язків до інших осіб в порядку правонаступництва. Компанія вважається ліквідованою після внесення відповідного запису до ЄДР.

Ні для кого не секрет, що відкрити підприємство завжди легше, аніж його закрити. Власникові бізнесу доведеться зібрати пакет документів, отримати довідки з податкових органів, пенсійного фонду, фонду соцстрахування. Також важливо правильно обрати спосіб ліквідації, щоб закрити підприємство з найменшими проблемами і витратами. Провести процедуру грамотно, з урахуванням всіх законодавчих нюансів допоможуть юристи компанії Legal Solutions.

Ми пропонуємо ліквідацію:

 • Шляхом продажу, а точніше заміни директора або власника.
 • Через процедуру банкрутства.
 • За рішенням власника, в загальному порядку.

Ліквідація через продаж фактично не передбачає закриття компанії та виключення з ЄДР. Права власності та зобов'язання переходять до іншої особи. Такий спосіб підходить проблемному бізнесу, за наявності боргів, а також якщо діяльність необхідно припинити в короткі терміни. Найменш витратна процедура, не потрібні перевірки податкової інспекції.

Процедура банкрутства проходить в судовому порядку за участю арбітражного керуючого. Головний плюс цього способу – у припиненні боргових зобов'язань без погашення заборгованості. Крім того, ліквідація не вимагає перевірок. Компанія знімається з обліку в податковій автоматично, на підставі судового рішення.

Закриття ТДВ в загальному порядку здійснюється прийняттям рішення на загальних зборах учасників, яке оформляється протоколом. Рішення приймається більшістю голосів за умови, що на зборах були присутні учасники, які володіють як мінімум 50% голосів. Крім того, на зборах визначається склад ліквідаційної комісії, яка буде здійснювати ліквідацію.

Основні етапи ліквідації ТДВ

 • Ухвалення рішення, призначення ліквідаційної комісії.
 • Подання заяви держреєстратору.
 • Публікація рішення про ліквідацію в ЗМІ.
 • Розрахунки з кредиторами.
 • Зняття з обліку в податковій інспекції, фонді соціального страхування, пенсійному фонді.
 • Подання повного пакета документів реєстратору, внесення до ЄДР запису про закриття ТДВ.
 • Видача заявникові виписки з ЄДР про виключення компанії з реєстру.

Які документи надаються державному реєстратору

 • Протокол зборів, на яких було прийняте рішення про закриття підприємства.
 • Заповнена реєстраційна картка на ліквідацію.
 • Довідки з податкової, пенсійного фонду та фондів соцстрахування про відсутність заборгованості.
 • Довідка з архіву про прийняття документів, які підлягають тривалому зберіганню.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар