rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліквідація ТОВ

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Ліквідація ТОВ – це спеціальна юридична процедура, що дозволяє офіційно закрити компанію. Закриття юридичної особи у кожній країні має свої нюанси. В Україні також є свій порядок для зупинення діяльності. Втім, етапність може відрізнятися залежно від особливостей підприємства та його стану на момент оформлення ліквідації. Наша юридична організація надає послуги з ліквідації ТОВ в Україні з урахуванням усіх юридичних норм.
Види ліквідації ТОВ, ТОВ
У ліквідації підприємства передбачено повне припинення діяльності без права наслідування. Така процедура може ініціюватися в добровільному чи примусовому порядку. <

Ліквідація ТОВ – це спеціальна юридична процедура, що дозволяє офіційно закрити компанію. Закриття юридичної особи у кожній країні має свої нюанси. В Україні також є свій порядок для зупинення діяльності. Втім, етапність може відрізнятися залежно від особливостей підприємства та його стану на момент оформлення ліквідації. Наша юридична організація надає послуги з ліквідації ТОВ в Україні з урахування всіх юридичних норм.

Види ліквідації ТОВ

У ліквідації підприємства передбачено повне припинення діяльності без права наслідування. Така процедура може ініціюватися в добровільному чи примусовому порядку.

Ось основні критерії, коли можна закрити фірму ТОВ :

 • одноголосне рішення засновників;
 • стан банкрутства підприємства;
 • продаж прав резиденту чи нерезиденту.

Здебільшого закриття підприємства відбувається на підставі першого критерію, коли це вирішили учасники товариства з обмеженою відповідальністю. Така процедура потребує часу. Спосіб оголошення банкрутства здійснюється на підставі рішення суду та відноситься до примусових варіантів. Якщо ж передбачається договір купівлі-продажу, то така ліквідація ТОВ у Київ вважається експрес методом.

З чого розпочати ліквідацію ТОВ у Києві

Діяльність підприємств, у тому числі об'єднаних товариств, в Україні регулюється господарським, цивільним, податковим кодексами та законом про реєстрацію юридичних та фізосіб. Це безліч різноманітних нюансів. У нашому агентстві Legal Solutions ви можете отримати юридичну допомогу, щоб правильно та без наслідків закрити ТОВ в Україні .

Почати слід із першого етапу – формування рішення про ліквідацію зборах засновників. Його оформлюють протоколом зборах учасників чи рішенням одного учасника. Проголосувати за таке рішення мають учасники, які сумарно мають 51% акцій компанії. Нотаріальне засвідчення документу не потрібне, але протокол має бути складений за встановленими нормами.

Ініціатором проведення зборів може бути учасник із понад 10% статутного капіталу. Вимогу подають виконавчому органу ТОВ письмово. Якщо вам потрібні докладніші рекомендації про те, як організувати збори та ініціювати ліквідацію ТОВ у Києві або в іншому місті, зв'яжіться з нами для консультації.

Що потрібно ще, щоб закрити ТОВ

Наступними етапами закриття підприємства будуть такі дії:

 1. Призначення ліквідаційної комісії, яка становитиме докладний план закриття компанії та вихід її з усіх справ. Одним із пунктів цього плану має бути оголошення в офіційних ЗМІ про припинення діяльності. Вказати слід термін та порядок подання заяв із претензіями, якщо такі виникнуть у кредиторів або інших осіб.
 2. Інвентаризація активів та погашення заборгованостей, включаючи сплату податків у фіскальній службі.
 3. Повідомлення до державного органу реєстрації про те, що ви бажаєте закрити ТОВ в Україні . На цьому етапі потрібно знятися з обліку в усіх інстанціях – ndash; Єдиного держреєстру, фіскальної служби, фонду соц-страхування, пенсійного фонду, та закрити банківський рахунок. Отримати відповідні довідки та підтвердження, що ваша компанія знята з обліку.

Усі отримані документи необхідно здати до архіву.

Які документи потрібні, щоб правильно закрити ТОВ

Якщо вам знадобилося закрити ТОВ у Києві , то знадобиться зібрати пакет документів:

 • рішення про ліквідацію від засновника або протокол із зборів;
 • реєстраційна картка з усіма заповненими полями;
 • підтвердження від податкової служби та пенсійного фонду;
 • підтвердження про оголошення в ЗМІ;
 • витяг з ЄДР з інформацією про рішення закрити ТОВ ;
 • довідка з архіву про здачу всіх документів.

Довідки мають бути українською мовою. Юридична компанія Legal Solutions надає послуги збору документів, щоб ви змогли швидко та правильно ліквідувати підприємство без зайвої тяганини.

Наші послуги для закриття компанії ТОВ

Звернувшись до Legal Solutions ви отримаєте кваліфіковану правову допомогу ліквідації ТОВ в Україні . Наші послуги для вас, якщо вам:

 1. Потрібно закрити ТОВ у Києві чи іншому місті України. Надаємо послуги з особистими зустрічами та переговорами, а також дистанційно.
 2. Потрібна оперативна ліквідація підприємства і немає часу на збір документації. Наші співробітники зберуть усі довідки самостійно, від вас тільки буде потрібно начальна довіреність.
 3. Необхідно правильно закрити бізнес, щоб позбутися проблем та наслідків. Наші юристи відстежують усі норми законодавства та допоможуть законно виконати процедуру.

Юридичні послуги із закриття ТОВ: вартість та терміни

На ліквідацію немає встановленого терміну, все залежить від певного періоду погашення боргів. Якщо з кредиторами усі формальності улагоджені та є відомості про відсутність заборгованостей, то припинити реєстрацію у держреєстрі можна за 24 години.

Компанія Legal Solutions забезпечить грамотне оформлення документів і здійснить процедуру без затримок та порушень. Щоб закрити ТОВ ціна у нас є оптимальна на ринку юридичного сервісу. Ви отримаєте на руки довідку про ліквідацію підприємства із гарантією дотримання всіх вимог закону.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар