rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліквідація фірм з боргами

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Буває, що перед кредиторами або податковою, партнерами по бізнесу, постачальниками залишилися борги на величезну суму. Такий бізнес простіше закрити, ніж виплачувати їх. За допомогою процедури експрес-ліквідації це можна зробити за 2-4 дня, тоді як ліквідація юридичної особи за стандартною процедурою займає місяці, а то й роки. Всі боргові зобов'язання перейдуть новому власнику. За своєю суттю експрес-ліквідація є продажем корпоративних прав на проблемне підприємство, організацію, суспільство з обмеженою ответстветственностью або приватну фірму. Угода абсолютно законна, відноситься до цивільно-правовими договорами.

Швидка ліквідація комерційної організації проходить без податкових перевірок. При ній розривається юридичний зв'язок з компанією, але фірма продовжує перебувати в реєстрі.

Чому варто вибрати юридичну компанію «Легал Солюшнз» для швидкої ліквідації бізнесу?

  • у нас є достатній досвід швидкого і повного вирішення питання у всіх великих містах України;
  • наші юристи мають вузьку спеціалізацію;
  • від вас вимагається лише підписати документи, решта професійно зроблять наші юристи.

Звертайтеся до нас, якщо подальше ведення бізнесу стало для вас неможливим через тиск кредиторів. Проблему можна вирішити шляхом повної зміни керівного складу підприємства або його продажу. Така дія в юриспруденції носить назву ліквідації правовідносин з підприємством. Незважаючи на гадану простоту, цей процес вимагає певних знань і досвіду, щоб на вас не лягла додаткова відповідальність за результати перевірок, виплати контрагентам і всі ті питання, що і привели до невдачі в бізнесі. Фірма залишається в реєстрі, тому вийти на її колишнього власника теоретично можна, якщо при швидкій їх ліквідації не заручитися юридичною допомогою.

Ліквідація фірм з боргами вже сьогодні

Тільки якісне правове забезпечення процесу ліквідації гарантує, що на ваше підприємство не обрушиться безліч перевірок, мета яких з боку контролюючих органів - отримати останній дохід з вашої компанії в державну казну. Необхідність оплати податків і штрафів може привести до виникнення нових боргів, з яких вам буде складно вибратися.

Як правильно вчинити? Звертайтеся за консультацією до фахівців «Легал Солюшнз». Ми разом знайдемо швидке і правильне рішення проблеми:

  • по телефону;
  • по електронній пошті;
  • через чат-бот.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар