rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Експрес Ліквідація ПрАТ Приватне акціонерне товариство

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Ліквідація акціонерного товариства, як і будь-якої юридичної особи, повинна відбуватися згідно із законом. Знати законодавство бездоганно зобов'язані юристи, а тим, хто не має відповідної кваліфікації, надавати правову допомогу. Саме з такою метою працює в Києві і інших містах України юридична фірма "Легал Солюшнз".

Ліквідація Прат (Прат) Шляхом Викупу

При такому способі ліквідації корпоративні права продаються, а директор змінюється. Експрес-ліквідація чи не порушує норми права і є більш оптимальним як за часом, так і за вартістю способом припинити діяльність ПрАТ в тому вигляді, в якому вона велася. Це найшвидший спосіб позбутися проблемного підприємства. Цілком реально зробити це менш, ніж за 7 днів. При експрес-ліквідації немає жорстких перевірок бізнесу.

Юридичні послуги стають все більш затребувані в зв'язку з нестачею часу на проходження всіх процедур, реєстрацію, перереєстрацію, ліквідацію акціонерних товариств. Коли мова йде про цінні папери, доводиться відвідувати різні установи: Національну комісію з цінних паперів і Національний депозитарій України. Велике число відмов відзначається через надання неповного пакета документів, незведення бухгалтерського балансу, неправильно складеного реєстра акціонерів та інше. Перед традиційним закриттям підприємства вас чекають численні податкові перевірки. Все це вимагає часу. Ми рекомендуємо звертатися додатково до податкового консультанта для прискорення процедури. Такі фахівці також працюють у нас не перший рік. Вони приведуть ваші документи в порядок і пояснять переваги експрес-ліквідації в порівнянні зі стандартною процедурою.

Також ми надамо допомогу:

  • в підборі покупця для вашого бізнесу;
  • в юридичному супроводі угоди.

При такому способі ліквідації ви не ризикуєте нічим. У вас не можуть провести обшук, звинуватити в приховуванні банкрутства, ви не відповідаєте за борги підприємства - вони не перешкода для здійснення угоди.

Що стосується вартості, то послуги нашої юридичної фірми законні і доступні більшості підприємств. Уточніть більш детально у наших консультантів ціну, і ви будете приємно здивовані. Проблемний бізнес перестане бути вашим головним болем за невелику суму. Гарантуємо дотримання законодавства та всіх юридичних норм при закритті підприємства. Підприємство залишиться в реєстрі, але ви більше не будете мати до нього відношення. Всі борги перейдуть новим власникам.

Якщо у вас залишилися питання, зателефонуйте нам або напишіть на електронну пошту. Також можете звернутися до нас через онлайн-чат, ми оперативно передзвонимо вам і уточнимо всі деталі щодо вашого запитання, підкажемо, які документи необхідно надати для якнайшвидшого його вирішення. Завжди раді допомогти вам кваліфікованою порадою та практичною допомогою, включаючи представництво інтересів в держструктурах і судах всіх інстанційЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар