rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліквідація профспілкової організації

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Непросто ліквідувати професійну спілку в Україні, тому що законодавство створено таким чином, щоб ця процедура відняла у засновників профспілкової організації максимум часу і нервів.

Припинити діяльність профспілки згідно із законом можна шляхом ліквідації або реорганізації. Для юридичної особи, яким є професійна спілка, важливе дотримання всієї процедури і правильний вибір способу припинення існування. Юристи «Легал Солюшнз» з кожним клієнтом розробляють індивідуальний план дій і докладно пояснюють його доцільність. Турбота про клієнтів в пріоритеті. Ми все зробимо за вас, вам залишиться тільки поставити на документах підпис.

Що говорить закон про ліквідацію профспілок?

Порядок ліквідації юридичної особи встановлено ст.ст. 104-112 Цивільного кодексу України (далі ЦК), Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» (р. IV) від 15.05.2003 р №755-IV (далі Закон №755-IV) та іншими нормативно-правовими актами.

На практиці найчастіше припиняють свою діяльність первинні організації профспілки в разі ліквідації або реорганізації, рідше банкрутства підприємства.

Для довідки. Ліквідація, реорганізація підприємств, що тягне за собою скорочення чисельності або штату працівників, може здійснюватися тільки після завчасного надання роботодавцем профспілкам інформації з цього питання, не пізніше, ніж за три місяці до майбутньої ліквідації або реорганізації підприємства (ст. 49-4 КЗпП, абз. 3 ст. 22 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності». Якщо ліквідація компанії неминуча, не відкладайте прийняття рішення, а співробітників сповіщайте завчасно, як того вимагає закон. Інакше на компанію можуть подати в суд, і санкції будуть дуже суворими.

Вам нема чого вирішувати всі питання самостійно, отримаєте якісну професійну юридичну підтримку. У максимально короткі терміни ваш професійний союз буде ліквідовано або реорганізовано.

Детальніше всі питання можна обговорити в ході консультації. Ми працюємо не тільки в Києві, а й в Дніпрі, Одесі, інших містах України. Звертайтеся:

  • по телефону;
  • по електронній пошті;
  • через чат-бот.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар