rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліквідація туристичної фірми

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Ліквідувати туристичну компанію можна шляхом ліквідації або реорганізації. Законом передбачено п'ять форм реорганізації: злиття, приєднання, поділ, виділення і перетворення.

Реорганізація - це не припинення діяльності компанії, а загальне або приватна правонаступництво.

Злиття передбачає створення нової юридичної особи, до якого переходять права та обов'язки згідно з передавальним актом.

При приєднанні однієї юридичної особи до іншої останнім отримує права і обов'язки згідно з передавальним актом.

За рівної кількості права і обов'язки юридичної особи переходять до новостворених юридичних осіб, після чого юридична особа, що існувала раніше, перестає фактичне юридичну існування.

При виділенні зі складу юридичної особи одного або декількох юридичних осіб до кожного з них переходять права та обов'язки реорганізованого юридичної особи.

При перетворенні юридичної особи до знову виник юридичній особі в порядку генерального правонаступництва переходять права та обов'язки реорганізованого юридичної особи згідно з передавальним актом, за винятком прав і обов'язків, які не можуть належати яке з'явилося юридичній особі.

Особливості Процесу Остаточної Ліквідації Компанії

В результаті ліквідації юридична особа повністю припиняє свою діяльність. Ліквідація буває добровільною і примусовою. Добровільна відбувається за рішенням засновників (учасників) у разі закінчення терміну створення юрособи, досягненні мети створення або визнання судом реєстрації юрособи недійсною. Примусова ліквідація відбувається за рішенням суду в разі, якщо юрособа здійснювало діяльність без реєстрації, або його діяльність незаконна, або вона здійснювалася з неодноразовими грубими порушеннями закону. Також до примусової ліквідації вдаються в разі, якщо юрособа було визнано банкрутом.

Процес ліквідації юридичної особи вважається завершеним після внесення до єдиного Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань записи про припинення діяльності підприємства.

Що ви отримаєте в результаті ліквідації?

Ви зможете почати новий бізнес і бути впевненим, що стара компанія повністю припинила діяльність. Також Ви:

  • звільнитеся від відповідальності за діяльність компанії;
  • отримаєте виписку з держреєстру про припинення діяльності організації;
  • Експрес-ліквідація фірми можлива навіть при наявності боргів і арештованих рахунків.

У разі експрес-ліквідації туристичної фірми не потрібні податкові перевірки.

Щоб розібратися в процедурі і отримати правову допомогу фахівця, звертайтеся в юридичну компанію «Легал Солюшнз». Наш багаторічний досвід допоможе вирішити будь-яку проблему і швидко ліквідувати юрособа без зайвого головного болю і взаємодії з контролюючими органами. Ваше питання ми вирішимо в максимально стислі терміни, неухильно дотримуючись Закон.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар