rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліквідація юридичної фірми

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Іноді виникає необхідність ліквідації комерційної організації, що надає юридичні послуги в Україні. Згідно із законом, можна вибрати експрес-ліквідацію, шляхом банкрутства або в загальному порядку.

Чому може знадобитися ліквідація юридичної компанії?

Українські закони, які регламентують процедуру ліквідації, ніби навмисне написані так, щоб засновники підприємства витратили якомога більше часу і нервів на позбавлення від проблемного бізнесу. До ліквідації компанії компанії можуть підштовхнути різні обставини:

  • проблеми з реалізацією послуг;
  • проблеми з конкурентами;
  • проблеми виплати податків;
  • неправильна організація бізнес-процесів;
  • внутрішні конфлікти.

Найскладніший спосіб ліквідації - шляхом банкрутства, найбільш простий - експрес-ліквідація. Швидка ліквідація здійснюється шляхом продажу підприємства і зміни засновників. Компанія «Легал Солюшнз» запропонує вам оптимальний варіант вирішення питання, і вже через 2-4 дні ви будете вільні від всіх зобов'язань, які стосуються вашого проблемного бізнесу, в тому числі від заборгованостей. Наші фахівці працюють в Києві, Харкові та інших містах.

Відкрити підприємство набагато простіше, ніж припинити його діяльність. Якщо фірма не приносить доходи, найправильніше її закрити, але потрібно слідувати всій процедурі, щоб до вас не було ніяких претензій через якийсь час. Тому рекомендуємо довірити це копітка справа професіоналам.

До ключових особливостей альтернативного закриття компанії відносять невелику вартість в порівнянні з процедурою банкрутства. Ціна заздалегідь обмовляється і є фіксованою, тобто абсолютно не передбачає ніяких додаткових витрат протягом проведення процесу оформлення документів. Сам процес може забрати за часом не більше 2-х днів, що і робить швидку ліквідацію такої привабливої для багатьох засновників.

Як отримати допомогу при ліквідації юридичної організації?

Дізнатися про можливості нашої юридичної компанії, а також отримати вичерпну інформацію про методи нашої роботи ви зможете:

  • зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами;
  • написавши на електронну пошту;
  • написавши в чат-бот.

«Легал Солюшнз» гарантує увагу до кожного клієнта та індивідуальний підхід в найскладніших ситуаціях.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар