ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
 • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77
rating
4.2/5

Всього відгуків: 44

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Отримання водійських прав іноземцем в Україні

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Як і будь-якому українському громадянинові, іноземцю або особі без громадянства для керування автотранспортним засобом в країні необхідне оформлення водійських прав. Навіть якщо у нерезидента є міжнародне посвідчення водія, йому доведеться оформити також український документ.

Процес отримання водійських прав для іноземців практично не відрізняється від їх оформлення українцями. Для цього достатньо перебувати в Україні на законних підставах, отримати необхідні медичні довідки, пройти навчання, скласти іспит в ДАІ. Часто такий комплекс дій займає до декількох місяців. Якщо у вас вже є іноземне водійське посвідчення, ми допоможемо пройти перепідготовку та отримати документ українського зразка в найкоротші терміни.

Детальніше про послугу

Відповідно до законів України іноземці, які зареєстровані на території держави, повинні отримати українські права. Хоча за загальними правилами дозволено керувати транспортними засобами й за наявності лише міжнародного документа.

Друге водійське посвідчення для іноземного громадянина видається протягом 60 днів. Для цього потрібно оформити медичну довідку по формі 083/о та здати іспити в ДАІ.

У разі відсутності посвідчення необхідно пройти повну процедуру.

 1. Отримати довідку 083/о.
 2. Пройти навчальний курс в автошколі зі здачею іспитів.
 3. Успішно скласти теоретичну і практичну частину курсу з водіння в органах МВС.

Варто відзначити, що на сьогодні в Києві та інших містах України є автошколи для іноземних громадян. У той же час не всі школи водіння приймають заяви від іноземців. Ми допоможемо вам обрати найкращі курси, оформити медичну довідку. Отримання водійських прав для іноземців за допомогою «Легал Солюшнз» дозволить досягти відмінного результату при мінімальних витратах часу.

У вас немає дозволу на проживання, і ви замислюєтеся про те, де можна купити права? Ми допоможемо отримати посвідчення на законних підставах, у разі необхідності надамо юридичну підтримку в оформленні посвідки на постійне або тимчасове проживання.

Багато наших клієнтів запитують: «Скільки коштує отримання водійського посвідчення в Україні?»

Вартість наших послуг, а також терміни залежать від кількості документів, необхідних до оформлення, наявності міжнародних прав та посвідки на проживання.

У «Легал Солюшнз» ви можете замовити:

 • отримання посвідчення на керування різними видами транспорту;
 • оформлення другого, українського документа при збереженні міжнародного посвідчення;
 • одержання дубліката прав при їх втраті;
 • додавання категорії.

Ми працюємо в Києві. Філії компанії відкриті в Дніпрі, Одесі, Львові, Херсоні, є представники в Харкові, Рівному, Хмельницькому.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

 • всебічну підтримку в оформленні водійських прав;
 • оперативні консультації, одержання необхідних довідок;
 • можливість пройти іспити в найкоротші терміни;
 • гарантований результат.

Потребуєте термінового оформлення посвідчення водія? Існують перешкоди до його отримання? Звертайтеся до нас. Допоможемо в будь-який ситуації, що склалася. Позбавте себе від турбот, замовляйте послугу у професіоналів!ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

СкасуватиДодати коментар