Останні новини:

23 Квітня 2021

Міністри фінансів G20 запропонували переглянути глобальні податки для компаній Міністри фінансів G20 запропонували переглянути глобальні податки для компаній 
0/5
Усього голосів: 0

У зв'язку з пандемією коронавируса в квітні минулого року G20 прийняла рішення про призупинення виплати боргів найбіднішими країнами до кінця 2020 року. 

Це пов'язано з:

  • серйозними фінансовими труднощами; 
  • відтоком капіталів; 
  • падінням податкових надходжень. 

Завдяки таким заходам 18 країн скористалися розстрочкою, що дозволило заощадити суму в 1,3 мільярда доларів. 

Міністр фінансів США Джанет Йеллен запропонувала переглянути глобальні податки для компаній з метою оптимізації. Це дозволить прискорити відновлення світової економіки після пандемії. Джанет Йеллен пропонує ставку глобального податку в розмірі 21%, що значно більше, ніж обговорювана в ОЕСР (12,5%). 

Міністр фінансів Ірландії - Пашал Донохью, вважає, що нові податкові правила повинні враховувати стан економіки конкретної країни . 

Також представники G20 підтримали ініціативу про необхідність збільшення фінансових ресурсів Міжнародного валютного фонду до 650 млрд. доларів. 

у 2020 році саміт пройшов в режимі онлайн-відеоконференції. Цього року зустріч великої двадцятки планується в Римі 30-31 жовтня.

Коментарі:
    Додати коментар