Останні новини:

02 Травня 2016

Мін`юст тепер не оформлятиме власність і бізнес.Мін`юст тепер не оформлятиме власність і бізнес.
0/5
Усього голосів: 0

Мін`юст тепер не оформлятиме власність і бізнес.

Права тепер на місцях, реформування закінчилося.

1 травня добіг кінця перехідний період, по витіканню чого, органи управління зобов'язані приєднатися до реєстрів і почати оформляти нерухомість юридичних і фізичних осіб-підприємців. Реєстратори Мін`юсту і органи виконавчої влади тепер також не займаються подібними справами.

Із слів Наталії Севостьяновой, яка є першим заст. Мін`юсту, до ЕГР на даний момент приєдналися 662 внутрішні органи управління і внутрішнього самоврядування. У їх числі 552 районних адміністрації і виконавських комітетів регіонів районного призначення і 70 сільських рад, 557 РГА і 246 сільських рад. Мін`юст офіційно затвердив 45 осіб держ. офіційного підтвердження і приєднало 6500 нотаріальних працівників.

Мін`юст помітив, що перебудова допомогла поліпшити доступ до збільшення числа точок по оформленню власності, уніфікації процесу оформлення бізнесу.

Був впроваджений принцип юридичних привілеїв, згідно з чим з'явилося право реєстрації бізнесу, не звертаючи уваги на місто, і оформляти власності у межах регіону.

Також з'явилася можливість подавати документи в електронному вигляді, зменшився список необхідних паперів для оформлення і тривалість реєстрації.

Найголовніше достоїнство реформи, це впровадження управлінської апеляції вердикту реєстраторів. Подібне положення надало право Мін`юсту і незалежній комісії швидко реагувати на порушення реєстраторів без суду.

Н. Севостьянова помітила, що разом з правами на місця передали фінанси, сплачені громадянами за реєстрацію нерухомості, або бізнесу. Відсоток від послуг переходить безпосередньо у бюджети міста, і надає право застосовувати їх на особисті потреби суспільства.

Коментарі:
    Додати коментар