Останні новини:

29 Квітня 2021

МВФ склав прогноз для світової економіки і УкраїниМВФ склав прогноз для світової економіки і України
0/5
Усього голосів: 0

Згідно з оновленими даними Міжнародного валютного фонду, зростання світового ВВП в цьому році складе до 6%. У 2022 році світова економіка зросте на 4,4%. 

За Україну МВФ прогнозує збільшення ВВП на 4% в 2021 році і на 3,4% в 2022 році. 

Міжнародний валютний фонд склав свої прогнози щодо безробіття і рівня інфляції. Очікується, що в цьому році в Україні очікується зростання цін на 7,9%, а в наступному році - на 6,8%. 

Що стосується рівня безробіття, то в 2021 році очікуваний показник дорівнює 8,6%. У 2022 році рівень безробіття імовірно стане трохи нижче і складе 8,4%. 

Оновлення прогнозів МВФ обумовлено пом'якшенням карантинних заходів, пов'язаних з новою коронавірусною інфекцією COVID-19, а також адаптацією економік держав до роботи в нових умовах. 

Ключовими факторами виступають очікування від вакцинації, спрямованої на стабілізацію епідеміологічної обстановки, а також додаткова фіскальна підтримка. 

За даними МВФ криза, викликана пандемією коронавируса, буде набагато м'якше, ніж фінансова криза 2008 року. Значні втрати понесуть держави з економікою, що розвивається, а також країни з низьким рівнем доходу.

Коментарі:
    Додати коментар