rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліцензія на міжнародні перевезення вантажів

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
5-7

робочих днів


Перевезення вантажів міжнародного спрямування автомобільним транспортом обов'язково підлягають ліцензуванню. Це пов'язано з прийняттям Закону «Про ліцензування видів господарської діяльності» 222-VIII від 28 березня 2015 року. Видається така ліцензія Державною службою нашої країни щодо безпеки на транспорті. Тип цієї ліцензії – безстрокова. При необхідності кількість автомобілів для таких перевезень можна поповнювати.

Якщо ви хочете отримати таку ліцензію, у наявності має бути відповідна матеріально-технічна база, а також фахівці для техобслуговування, стоянки, ремонту транспорту або ж потрібно укласти договір з АТП.

7-10 робочих днів – такий термін отримання ліцензії на перевезення вантажів в Україні.

ПОСЛУГИ З ОФОРМЛЕННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ:

 • консультації щодо потреби отримання такого документа;
 • допомога у укладанні договору з АТП;
 • підготовка пакета документів до відповідної служби та захист ваших інтересів на спеціальній ліцензійній комісії;
 • отримання бланка ліцензії.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ:

 • Копія документа – виписки з реєстру;
 • Пошта, номер телефону та реквізити в банку;
 • Копія таких двох документів підприємця або директора юридичної особи, як копія ідентифікаційного номера та паспорта;
 • Дані про матеріально-технічну базу. Це стосується стоянки, механіка, боксу для ремонту або відповідного договору з АТП на такі послуги;
 • Копії свідоцтв про реєстрацію авто;
 • Копії тимчасових талонів для реєстрації;
 • Копія свідоцтва фахівця або диплома фахівця, відповідального за безпеку, а також організацію міжнародних перевезень

Якщо автомобіль орендований або ж ви керуєте ним лише за дорученням, потрібно також оформити спеціальний реєстраційний талон на якийсь час. За часом ця процедура триватиме лише 1 день.

АЛГОРИТМ НАШОЇ З ВАМИ РОБОТИ:

 1. Ви можете зателефонувати або залишити свою заявку на сайті;
 2. Наші фахівці проконсультують вас щодо отримання ліцензії;
 3. Ви передаєте нам копії документів та розплачуєтеся за послугу (50%);
 4. Ми займаємося підготовкою документів;
 5. Вам потрібно підписати підготовлений пакет документів, після чого його передають до органу ліцензування;
 6. Оплата державного платежу за отримання документа;
 7. Ми отримуємо на руки бланк ліцензії;
 8. Передаємо готову ліцензію вам, і ви сплачуєте залишок вартості такої послуги.

Матеріал нашої послуги допомагає відповісти також на такі питання: як отримати ліцензію на міжміські вантажоперевезення, які необхідні документи для перевезення вантажу, ціни на міжнародні вантажоперевезення.

КОЛИ ПОТРІБНА ЛІЦЕНЗІЯ НА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ ?

Міжнародні економічні відносини України та іноземних держав міцнішають з року в рік дедалі більше. Не секрет, що міжнародні вантажоперевезення потребують обов'язкового ліцензування. Українським законодавством передбачена видача ліцензій не тільки для суб'єктів, що займаються міжнародним перевезенням вантажів, а й для внутрішнього вантажопереміщення. 

КОМУ ПОТРІБНО ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ? 

Відповідно до постанови КМУ №1001 від 02.12.2015 обов'язкове ліцензування передбачено для таких транспортних засобів, що використовуються у сфері автоперевезень:

 • перевезення людей автотранспортом — на таксі, автомобілях на замовлення, автобусах;
 • переміщення небезпечних вантажів за допомогою вантажного автотранспорту;
 • перевезення звичайних вантажів, крім небезпечних.

Особливо ліцензуються внутрішні та міжнародні перевезення.

Щоб мати право претендувати на міжнародне перевезення пасажирів або небезпечних вантажів, необхідний досвід роботи не менше 3 років у відповідній сфері вантажо-або пасажироперевезень. Користування тим самим транспортним засобом різними ліцензіатами законом забороняється. Якщо автотранспорт зареєстрований не на ліцензіата, необхідно отримати реєстраційний тимчасовий талон.

ЛІЦЕНЗІЯ НА МІЖНАРОДНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ ЯК ОТРИМАТИ ?

Міжнародні вантажоперевезення дедалі популярніші в Україні. Чимало власників автотранспорту перекваліфікуються на міжнародні маршрути, отримавши в Україні спеціальну ліцензію. Що включає процедура отримання ліцензії на міжміські вантажоперевезення в Україні та як її можна оформити? 

ЯК ОФОРМІТИ ЛІЦЕНЗІЮ НА МІЖНАРОДНІ АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ?

На міжнародні рейси можуть бути допущені автобуси, які мають місць для сидіння понад 20.

Органом, який видає ліцензії,є виключно Держслужба з безпеки на транспорті України, а її регіональні представництва такою функцією не мають. 

Алгоритм отримання ліцензії виглядає таким чином:

 • власник транспортного засобу, який бажає отримати ліцензію, звертається із заявою уповноважений орган, додавши пакет передбачених законодавством документів;
 • ліцензійна комісія проводить засідання, на якому розглядає звернення потенційного ліцензіата та приймає одне з рішень: задовольнити прохання, залишити документи без розгляду або мотивовано відмовити;
 • при прийнятті комісією позитивного рішення видається ліцензія, при відмові — публікується інформація на офіційному сайті органу ліцензування;
 • за отримання ліцензії стягується плата — 1 прожитковий мінімум для працездатного населення (вноситься після публікації наказу про видачу ліцензії на веб-сайті органу ліцензування.

ХТО ВИДАЄ ?

Законодавством України передбачено обов'язкове ліцензування під час здійснення міжнародних перевезень людей та різних вантажів автотранспортом. Отримати таку ліцензію непросто, проте її наявність значно розширює горизонти для власника автотранспорту і дозволяє займатися вигіднішими економічно міжнародними перевезеннями.

КІМ ВИДАЮТЬСЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА ЗДІЙСНЕННЯ МІЖНАРОДНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ?

Діючим законодавством встановлено єдиний орган, який видає ліцензії на право здійснювати міжнародні вантажоперевезення. Розташований він у Києві та називається Державна служба безпеки на транспорті або скорочено — Укртрансбезпека. І робить це одноосібно — жодне територіальне відділення служби видавати ліцензії не уповноважено.

ЧИ ПОТРІБНА ЛІЦЕНЗІЯ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ НАФТОПРОДУКТІВ ?

Кожен власник автотранспорту, який планує займатися перевезенням газових балонів або легкозаймистих рідин, хоче знати, чи потрібно йому отримувати ліцензію. Чи належать нафтопродукти до вантажів, що ліцензуються? 

ЧИ ПОТРІБНА ЛІЦЕНЗІЯ ПРИ ПЕРЕВЕЗЕННІ ЛЕГКОВОСПОЛЮЮЧИХ НАФТОПРОДУКТІВ?

Перевезення нафтопродуктів здійснюється спеціальним автотранспортом, пристосованим для безпечного транспортування небезпечних вантажів на далекі відстані. Як небезпечні вантажі кваліфікуються такі, які можуть зашкодити здоров'ю людей або зіпсувати довкілля. Відповідно до останніх змін отримання ліцензії є обов'язковим для суб'єктів підприємництва, які працюють з такими небезпечними легкозаймистими речовинами:

 • нафтопродукти (дизель, бензин);
 • автомобільний скраплений газ;
 • моторні палива та суміші.

Таким чином, на перевезення нафтопродуктів потрібно оформлювати ліцензію.

ЧИ ПОТРІБНА ЛІЦЕНЗІЯ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПРОДУКТІВ ?

Уважно читаючи законодавство щодо надання ліцензій на автоперевезення, слід виділити, що отримання ліцензії необхідне для тих юросіб або фізичних осіб-підприємців, які надають послуги з перевезення певних вантажів. У цьому переліку прямо не зазначений такий вид діяльності, як транспортування продуктів.

ЧИ ПОТРІБНА ЛІЦЕНЗІЯ, ЯКЩО АВТОМОБІЛЬ ПЕРЕВОЗИТЬ ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ? 

Суб'єкти підприємництва, що займаються перевезенням продуктів харчування, будь вони особами юридичними або фізичними особами-підприємцями, повинні прив'язуватися до того, яке саме здійснюється перевезення:

 • якщо перевезення продуктів здійснюється як транспортна послуга сторонньою організацією, перевізник зобов'язаний отримати ліцензію;
 • якщо продукти перевозяться власним автомобілем для власних потреб, ліцензія не потрібна.

Щоб уникнути невизначеності в цьому моменті, рекомендується в документах з доставки продуктів не показувати вартість доставки в окремому рядку.

ЧИ ПОТРІБНА ЛІЦЕНЗІЯ НА МІЖМІСЬКІ ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ ?

Перш ніж відповісти на запитання, чи потрібне оформлення ліцензії для вивезення небезпечних вантажів, потрібно зрозуміти, які з вантажів підпадають під категорію небезпечних.

За українським законодавством небезпечними вважаються:

 • вироби, речовини або відходи, здатні в процесі перевезення стати причиною пожежі, псування об'єктів, вибуху, заподіяння шкоди здоров'ю людей і приведення до їх загибелі, а також заподіяти довкіллю суттєву шкоду;
 • вибухові речовини, а також гази, тверді або рідкі легкозаймисті речовини, окислювачі та інші подібні хімічні речовини. 

ЧИ ПОТРІБНО ОТРИМАТИ ЛІЦЕНЗІЮ НА МІЖМІСТОРОДНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ? 

До переліку видів автомобільних перевезень, які згідно з вимогами законодавства мають бути ліцензовані, належить і автоперевезення суб'єктами господарювання небезпечних для довкілля, життя та здоров'я людей, об'єктів та вантажів. Так що получення для цього виду діяльності ліцензії є обов'язковим.

ЯК ОТРИМАТИ ЛІЦЕНЗІЮ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ РІДКИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ ?

Процес вивезення рідких побутових відходів дуже складний і вимагає спеціального обладнання та кваліфікації. Рідкі відходи не можна повторно переробити, а утилізація повинна здійснюватися спеціально навченими асенізаторами та відповідно обладнаними асенізаторськими машинами. 

ЯК ОФОРМИТИ ЛІЦЕНЗІЮ НА МІЖМІСЬКІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ РІДКИХ ВІДХОДІВ?

Перед тим, як приступити до отримання ліцензії, слід визначитися, чи небезпечними вважаються відходи, що перевозяться:

 • якщо відходи безпечні, ліцензія на їх вивезення не потрібна;
 •  якщо небезпечні відходи та для їх постійного зберігання потрібне спеціально обладнане сховище, ліцензія повинна бути обов'язковою.

Щоб оформити ліцензію, потрібно звернутися до Укртрансбезпеки із заявою та пакетом документів:

 • копією статуту для юридичних осіб, копією паспорта для фізичних осіб-підприємців;
 • витяг з держреєстру про реєстрацію як приватне підприємство або приватний підприємець;
 • підтвердження кваліфікації персоналу;
 • документи про наявність спеціального автотранспорту для перевезення небезпечних вантажів та його технічний стан.

Ліцензійна комісія після розгляду отриманих документів, видасть ліцензію або видасть мотивовану відмову у її видачі.

Оформити ліцензію на міжміські вантажоперевезення можна у компанії Легал Солюшнз. Звертайтеся за вказаними контактами на нашому сайті. ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Переоформлення ліцензійЛіцензії та дозволи мають свій термін дії, який регулярно потрібно продовжувати. Але крім закінчення терміну існують інші причини, які вимагають перео...
 • Отримати будівельну ліцензіюКласифікатор видів робіт СС2 СС3 об'єктів будівництва Будівельний бізнес в Україні стрімко розвивається, через що дедалі більше бізнесменів цікавля...
 • Ліцензування протипожежних робітДля проведення протипожежної діяльності необхідно отримати ліцензію МНС. Щоб отримати дозвіл на протипожежні роботи варто звернутися до Держдепартамен...
 • Ліцензія на транспортні перевезенняОтримання ліцензії для перевезень передбачає такі етапи: Етап 1 Реєстрація машини в ДАІ, а також отримання карток на автомобіль; Складання догово...
 • Ліцензія на освітню діяльністьВідповідно до чинних в Україні законів будь-яка діяльність, пов'язана з наданням освітніх послуг, підлягає ліцензуванню. Право займатися освітньою ді...


Коментарі:
  Додати коментар