ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Київ: вул.Велика Васильківська, 77

Останні новини:

26 Грудня 2017

НАЦБАНК ВНІС ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ЛІЦЕНЗУВАННЯ ВАЛЮТНИХ ПЕРЕКАЗІВНАЦБАНК ВНІС ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ЛІЦЕНЗУВАННЯ ВАЛЮТНИХ ПЕРЕКАЗІВ

НБУ вніс суттєві зміни до Положення про порядок видачі індивідуальних ліцензій на переказування іноземної валюти за межі України для оплати банківських металів та проведення окремих валютних операцій.

Серед змін - уточнення переліку документів, що мають бути представлені для отримання ліцензії. Тепер заявник повинен надати довідку про свої рахунки в уповноважених банках, а також про рух коштів за ними за останні півроку. Така довідка має містити інформацію про найменування уповноваженого банку, валюту рахунка, дату відкриття рахунка.

При цьому Нацбанк зможе просити необхідні документи у разі потреби (регулятор пояснює такі заходи протидією відпливу капіталу за межі країни).

Також було уточнено перелік операцій з переказування валюти резидентами за кордон, що не потребують індивідуальної ліцензії. Тепер можна перераховувати як відшкодування резидентом-позичальником коштів нерезиденту-гарантові (поручителеві) за умови, що цей гарант сплатив згідно з угодою гарантії за зобов'язаннями резидента-позичальника, передбаченими відповідним кредитним договором з уповноваженим банком-кредитором.

Крім того, у Положенні було уточнено підстави для анулювання індивідуальних ліцензій, а також оновлено форми передбачених процедурою ліцензування документів.

Зміни затверджено постановою НБУ № 130 від 14 грудня. Вони діють з 15 грудня.

Коментарі:

    Додати коментар