rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Нарахування і виплата зарплати

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


За законодавством України виплата заробітної плати проводиться двічі протягом місяця - авансову виплату за першу половину місяця та остаточний розрахунок за другу. Для того, щоб не порушити строки виплат, необхідно своєчасно розрахуватися заробітної плати.

Нарахування та виплата зарплат, розрахунок зп

В умовах постійно мінливого законодавства дуже складно встежити за всіма нюансами при нарахуванні зарплати, особливо коли штат працівників великий, а бухгалтер один. Адже йому доводиться відстежувати ще й новини в податковому законодавстві, які теж мають звичай змінюватися практично перед звітним періодом. Оскільки розрахунок і нарахування заробітної плати операція не щоденна, в більшості компаній тримати в штаті постійного працівника з високою кваліфікацією на цьому напрямку не раціонально.

Робота ця дуже копітка і трудомістка, потребує максимальної уваги та професіоналізму, тому одній людині не під силу робити її якісно. Щоб забезпечити правильне і своєчасне нарахування зарплати, доцільно ці функції передати на аутсорсинг досвідченим фахівцям в цій області.

Компанія Легал Солюшнз володіє всіма необхідними знаннями в зарплатному законодавстві та проводить постійний моніторинг всіх змін і доповнень, щоб чуйно реагувати на всі коливання правил, за якими нараховують зарплату в Україні. Наші співробітники чітко витримують стандарти корпоративної етики та гарантують цілковиту конфіденційність отриманої інформації.

Нарахування та виплата зарплати включає:

 1. Нарахування заробітної плати:
 • штатним працівникам;
 • сумісникам.
 1. Нарахування винагород за договорами ЦПХ.
 2. Нарахування відпускних.
 3. Нарахування виплат за листками непрацездатності.
 4. Утримання податків і обов'язкових внесків.
 5. Розрахунок чистого доходу до виплати.
 6. Заповнення необхідних форм документів.
 7. Проведення нарахувань та виплат з бухгалтерського обліку.

Аутсорсинг розрахунку зарплати (3 аргументу для передачі розрахунку з/п на аутсорсинг)

Професійний аутсорсинг заробітної плати - це виконання функцій з розрахунку зарплати й підготовки відповідної звітності фахівцями в сфері зарплати на підставі укладеного договору. Залучення для виконання розрахункових операцій із зарплати з боку має як мінімум три вагомі аргументи:

Можна не тримати зайву штатну одиницю для того, щоб зрідка робити розрахунок зарплати та отримувати повну ставку бухгалтера розраховувача.

Високий професіоналізм наймана компанія забезпечить грамотне ведення обліку і виключить появу помилок в нарахуванні зарплати, відповідальність за які занадто висока, а термін зберігання зарплатних документів досить довгий - 75 років.

Передача на професійний аутсорсинг обов'язку щодо нарахування зарплати повністю виключає внутрішні конфлікти в колективі з приводу правильності нарахування зарплати рядовим працівникам і керівному складу.

Чому Легал Солюшнз?

Професійний колектив кращих фахівців Легал Солюшнз, досвідчених і досвідчених в питаннях законодавства з такого важливого питання як розрахунок зп, виконують взяті зобов'язання на високому якісному рівні і в короткі терміни. Вони дають підписку про нерозголошення конфіденційних даних, які стали відомими їм в процесі виконання роботи, і несуть повну відповідальність за правильність проведених операцій. Звертайтеся в Легал Солюшнз і ви не будете мати проблем з розрахунком і нарахуванням зарплати!ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар