rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліквідація некомерційної організації

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Ліквідація некомерційної організації (НКО) - досить затяжний і трудомісткий процес, що вимагає оформлення чималої кількості документів і взаємодії з державними органами. Ситуація ускладнюється ще й тим, що неприбуткові структури можуть бути зареєстровані як компанія або не мати статусу юрособи, ліквідаційна процедура в обох випадках буде різною. Крім того, процес припинення діяльності різних форм неприбуткових формувань має свої нюанси.

НКО в Україні визнаються компанії, діяльність яких не пов'язана з отриманням прибутку, засновниками можуть виступати тільки фізособи. До некомерційних організацій, зокрема, відносяться:

 • благодійні фонди;
 • релігійні організації;
 • громадські об'єднання;
 • профспілки;
 • політичні партії;
 • ОСББ;
 • кооперативні об'єднання.

Спеціалісти компанії «Легал Солюшнз» мають глибокі і всебічними знання в області корпоративного права, реєстрації та ліквідації НКО будь-яких форм, допоможуть закрити неприбуткову організацію максимально швидко і з точним дотриманням приписів закону. Працюємо з клієнтами з Києва, інших міст України.

ОСОБЛИВОСТІ ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ НКО

Ліквідація автономної некомерційної організації або її філії проводиться в зв'язку з:

 • неможливістю досягти поставлених цілей;
 • недостатньою кількістю коштів, майна для досягнення цілей.

Ліквідація можлива як на добровільній основі, так і примусово, за рішенням суду. Альтернатива повного припинення діяльності об'єднання - його реорганізація, коли права і обов'язки компанії, майно переходять до правонаступників.

У випадку з ліквідацією доходи і майно НКО передаються іншій неприбутковій організації або до держбюджету.

ПОРЯДОК ЛІКВІДАЦІЇ НКО В УКРАЇНІ

Для організацій, які не зареєстровані як юрособа, процедура гранично проста: достатньо повідомлення про прийняття рішення щодо припинення діяльності територіального відділення юстиції та внесення інформації в ЄДР. Для неприбуткових структур, зареєстрованих як юридичні особи, процес складається з декількох етапів:

 1. Формування ліквідаційної комісії.
 2. Ухвалення рішення щодо майна формування.
 3. Публікація оголошення про припинення діяльності в ЗМІ.
 4. Повідомлення про закриття об'єднання кредиторів, податківців, Пенсійного фонду.
 5. Закриття рахунку в банку.
 6. Подача ліквідаційних документів держреєстратору.
 7. Ухвалення реєстратором рішення про ліквідацію НКО, внесення даних до реєстрів.

З документів необхідно підготувати статут, оригінал і копію свідоцтва про реєстрацію, первинну документацію, рішення про саморозпуск.

Припинення діяльності неприбуткового формування займає до 80 днів. Щоб спростити процедуру, замовте послугу в компанії «Легал Солюшнз». Для закриття організації за мінімальної участі з вашого боку, необхідно буде оформити довіреність. Дізнатися про нюанси співпраці ви можете, зателефонувавши нам по телефону або задавши питання менеджеру в онлайн-чаті.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар