Останні новини:

26 Січня 2018

Нерезидент подає довідку про нерезидентство після звітного періоду: як оподатковувати дохідНерезидент подає довідку про нерезидентство після звітного періоду: як оподатковувати дохід
0/5
Усього голосів: 0

 

Підставою для звільнення (зменшення) від податку з доходів із джерелом їх походження з України є представлення нерезидентом особи (податкової агента), що виплачує йому доходи, довідку (або її нотаріально завірену копію), що підтверджує, що нерезидент є резидентом країни, з якої укладено міжнародний договір України (далі - довідка), а також інших документів, якщо це передбачено міжнародним договором України (п. 103.4 НКУ).

Особа, що виплачує доходи нерезиденту у звітному (податковому) році, у разі надання нерезидентом довідки з інформацією за попереднім звітним податковим періодом (рік) може застосовувати правила міжнародного договору України, зокрема, щодо звільнення (зменшення) від податкового зобов'язання, у звітному (податковому) рік з отриманням довідки по закінченню звітного (податкового) року (п. 103.8 НКУ).

ГФС в ИНК від 15.01.2018 р. № 158/6 / 99-99-12-02-03-15 / ІПК відзначає: довідку за попереднім звітним податковим періодом (рік) можна використовувати як основу для звільнення (зменшення) від податкового обліку в звітному (податковому) році при умови представлення нерезидентом довідки за даними звітного податкового періоду (року) після закінчення цього звітного (податкового) року.

В разі неподач нерезидентом довідки відповідно до п. 103.4 ст. 103 Кодекс доходів нерезидента з джерелом їх походження з України підлягають податковій декларації відповідно до законодавства України щодо питань оподаткування (п. 103.10 НКУ).

 

Коментарі:
    Додати коментар