rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:


Нерухомість
Нерухомість знаходиться на фундаментальному місці серед національних коштовностей країни, вона пов'язана з повсякденністю і напрямою діяльності населення. Нерухомість - єдина частина багатства країни, яка ніколи не покине її межі, тим самим вона завжди лежатиме в основі формування усіх інших видів власності. В той же час, нерухома власність є умовою гідного існування і вільного розвитку людини.

Правовідносини, пов'язані з нерухомістю, враховуючи їх значущість в громадських стосунках, є складними і регулюються безліччю загальнодержавних нормативно-правових актів, локальними актами, інструкціями та ін. Не застосування або ж неправильне застосування того або іншого положення спричиняє за собою недійснність відповідних угод, а також може привести до кримінальної відповідальності осіб, які здійснили угоду.

У нашій компанії підібрані фахівці високого рівня кваліфікації у сфері операцій з нерухомістю, що дозволить здійснити будь-які угоди в строгій відповідності з вимогами чинного законодавства з мінімальними витратами для клієнта.

Наші юристи практики у сфері нерухомості готові запропонувати Вам послуги:

 • Супровід угод купівлі-продажу комерційної і промислової нерухомості, а також нерухомості бізнесу.
 • Юридичний аудит об'єктів нерухомості.
 • Супровід іпотечних угод, оренди, управління об'єктами нерухомості.
 • Складання договорів купівлі-продажу, оренди об'єктів нерухомості.
 • Консультування з питань оподаткування нерухомості.
 • Правовий супровід етапу по оформленню права власності на об'єкти нерухомості.
 • Представлення сторони клієнта в державних органах і органах місцевого самоврядування.
 • Представлення сторони клієнта клієнтів в судах усіх інстанцій по спорах пов'язаних з нерухомістю.
 • Супровід угод пов'язаних із землею.
 • Юридичний аудит земельних банків.

Чому ми?

 • Постійна практика юристів нашої компанії у сфері стосунків, які повязані з оформленням, передачею, управлінням об'єктами нерухомого майна відповідно до коригувань введених з 01.01.2016року в Закон України "Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно і їх обтяжень" і разом із Законом нормативно-правових актів;
 • Налагоджена робота з державними органами і установами, нотаріусами, дозволяє в максимально стислі терміни розв'язати Вашу проблему і отримати усі необхідні документи від простої довідки до реєстрації прав на об'єкт або отримання дозволу на проведення тих, або інших дій з нерухомим майном.

Наша юридична компанія здійснює юридичний супровід угод з нерухомістю. Ця послуга потрібна для захисту фінансових інтересів сторін і гарантії законності угоди, грамотного складання документації і передачі нерухомості новому власникові, згідно з усіма нормами закону.

Існує думка, що проведення хорошої угоди з нерухомим майном можливе лише за допомогою ріелтора, який вирішить усі питання, повязані з пошуком покупця, або продавця, паперовою тяганиною - не зовсім вірно. Оскільки, у разі, коли сторони домовилися про угоду без допомоги ріелторської фірми, або є побоювання, стосовно чесності ріелтора, без допомоги юриста по нерухомості, або повного ведення угоди з нерухомістю не обійтися.

У агентствах нерухомості у більшості випадків застосовуються стандартні договори, і щонайменше відхилення від звичної схеми співпраці стимулюють труднощі, оскільки ця робота стоїть на потоці.

Ми працюємо з кожною угодою по індивідуальному підходу, виключаючи щонайменші помилки, з максимальним захистом прав і законних інтересів клієнта.

Якщо Ви вже раніше проводили угоду з нерухомістю, і у вас утворилися юридичні проблеми, то Вам потрібно звернутися по допомогу до фахівця. Не можна виключити варіант, коли Вам навіть доведеться звертатися до суду проти ріелтерскої компанії. А іноді, справа здатна ускладнитися із-за переїзду контрагента в інший регіон, або державу. Для юристів по нерухомості нашої компанії дані випадки - частка їх щоденних обов'язків і досвіду, в той час, коли непрофесіоналові ця справа здається невирішенною..

Наша з Вами співпраця розпочинається з аналізу ситуації, дослідження наявних документів і надання консультації про можливі варіанти вирішення проблеми. Ми надаємо консультації по тих, що цікавлять людину правам на нерухомість і можливостям їх реалізації. Саме консультація дає розуміння доцільних і можливих дій, визначення вектору руху у справі.

Необхідні документи і інформація від клієнта:

Для вирішення проблеми з Вашого боку необхідно надати усі наявні документи. Пакет документів залежить від конкретної ситуації.

Ключовий принцип нашої компанії - надання інтегрованих послуг. Наш підхід відрізняється різнобічністю, оскільки залучає до роботи над проектом не лише експертів з питань нерухомості, але і фахівців з бухгалтерського обліку, оподаткування, юриспруденції і корпоративних фінансів.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!


Також Вам може бути цікаво:

 • Юридичний супровід будівництваОднією з найбільш складних в правовому відношенні галузей на сьогоднішній день є будівництво. У повсякденному житті ми можемо спостерігати безліч об'є...
 • Земельне правоЗемельні суперечки - дуже поширене явище, яке для досягнення необхідних результатів вимагає втручання висококваліфікованих, а головне професіоналів, щ...