Останні новини:

02 Червня 2021

Нові вимоги НБУ: що очікувати небанківським фінансовим установам?Нові вимоги НБУ: що очікувати небанківським фінансовим установам?
0/5
Усього голосів: 0

Нацбанк України запустив новий лендінг, на якому буде публікуватися інформація про реальних власників фінансових установ, що не відносяться до банківської структури. 

Сьогодні питання прозорості структури фінустанов стало одне з найбільш актуальних. Інформацію можуть вивчити всі бажаючі і вона носить виключно ознайомчий характер. 

Таку ж процедуру в період з 2014 до 2016 року пройшла банківська структура, тепер прийшла черга решти фінансових установ. Також на сайті наведено перелік типових схем приховування реальних власників. 

Так, до 17 червня поточного року компанії повинні передати відомості про власників і зв'язках між ними. Це обов'язкова умова для отримання ліцензії. 

Зараз через місяць з моменту оголошення про прийдешнє введення в дію нових правил, всі вимоги виконали лише 3% фінансових компаній. Розкрити інформацію про реальних власників можна до 17 жовтня 2021 року. 

Введення таких нововведень обумовлено вимогами Міжнародного валютного фонду. Це зроблено з метою поліпшення прозорості ринку фінансових послуг в Україні і виключення одного з регуляторів - Нацкомфінпослуг.

Коментарі:
    Додати коментар