rating
4,6/5

Всього відгуків: 52

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Нульова звітність

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Здача нульової бухгалтерської звітності для ТОВ, для ФОП - справа клопітка, але тим не менш, вона передбачена законом на весь час, поки підприємство діє. Тобто, немає доходів і витрат, нарахування заробітної плати та будь-яких фінансових результатів, а нульовий бухоблік в податкову підприємство все одно подає. Така вимога визначена статтею 49.2 Податкового Кодексу України - «платник податків зобов'язаний за кожний звітний період подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є, незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді».

НУЛЬОВА ЗВІТНІСТЬ ЗДАЄТЬСЯ, ЯКЩО:

 • підприємство тільки зареєстрували, і свою діяльність воно ще не початок;
 • на якийсь час (наприклад, діяльність компанії має сезонний характер) товари не продавалися, послуги не надавалися.

Якщо звітність не подати вчасно, будуть нараховані штрафи. Ці проблеми простіше попередити.

ПОСЛУГИ БУХГАЛТЕРА В КИЄВІ ТА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ЗА РОЗУМНИМИ ЦІНАМИ

Щоб не витрачати дорогоцінний час на підготовку і здачу нульової звітності до податкової, звертайтеся в "Легал Солюшнз" за професійними послугами бухгалтера. Тим самим ви зможете бути повністю впевненими в тому, що з боку податкової до вас немає претензій. Ніяких штрафів, пені, прострочень або помилок при перерахуванні коштів на інший банківський рахунок. Так, останнє не рідкість - реквізити для оплати податків можуть змінюватися досить часто. Але ще частіше змінюється законодавство. Все відстежувати дуже важко, і ми візьмемо на себе ці клопоти, адже це наша робота. І ми робимо її добре з 2014 року, що підтверджують відгуки наших клієнтів, багато з яких повністю віддали нам на аутсорсинг ведення бухгалтерії. Тим самим, вони звільнили себе від переживань за штрафи і проходження перевірок.

Допоможемо здати всі види звітів підприємствам будь-якої форми власності. Неважливо, ви працюєте за спрощеною системою оподаткування або із загальної.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ З НАМИ НА НАДАННЯ ПОСЛУГ БУХГАЛТЕРА

НАМ ПОТРІБНА БУДЕ ІНФОРМАЦІЯ ПРО:

 • найменуванні організації;
 • адресу реєстрації;
 • кодах статистики;
 • реєстраційних номерах в Податковій і ФСС;
 • ПІБ керівників;
 • податковому режимі.

Щоб почати роботу з командою "Легал Солюшнз", надайте нам за дорученням пакет документів:

 • статут;
 • фінансові показники за останні 2 роки;
 • довідки про філіях;
 • дані останньої інвентаризації.

НУЛЬОВА ЗВІТНІСТЬ ДЛЯ ФОП НА ССО

Тут все просто: ви подаєте 1 раз в рік, в квітні, нульову декларацію.

У своїй діяльності ми користуємося Податковим кодексом і методичними рекомендаціями, наказами, листами.

Ми допоможемо вам, хоч би якою була причина тимчасового припинення комерційної діяльності. Дізнайтеся ціну підготовки нульової звітності до податкової:

 • по телефону;
 • по електронній пошті;
 • через онлайн-чат.

Звертайтеся! Завжди раді допомогти. Вам не доведеться витрачати час на бухгалтерські нюанси. Займайтеся чимось більш важливим і приємним: впроваджуйте інновації, розвивайте бізнес, навчайте співробітників, проводите більше часу з рідними, а не здавайте бухгалтерські звіти в податкову навіть в тому випадку, якщо компанія не працювала. Замовте послугу здачі нульової звітності або повний бухгалтерський супровід бізнесу. Так ви зможете уникнути багатьох неприємностей, таких, як штрафи і судові тяжби. Важливо регулярно подавати всі види звітності: декларації з ПДВ, статистичні дані.

Зверніть увагу: бухгалтерські звіти здаються один раз в рік, декларації з ПДВ - кожні 3 місяці.

Вартість робіт і терміни ми розраховуємо на першій консультації. Якщо потрібно, звертайтеся для термінового складання і здачі бухгалтерської звітності в найкоротші терміни.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар