Останні новини:

27 Травня 2021

Обвал цін на криптовалюту: з чим це пов'язано і чого чекати?Обвал цін на криптовалюту: з чим це пов'язано і чого чекати?
0/5
Усього голосів: 0

19 травня сталася зниження цін на криптовалюти. Найпопулярніша криптовалюта Bitcoin втратила у вартості 10 тисяч доларів і її ціна складає 32 000. Решта криптовалют, наприклад, XRP, Doge, Ethereum подешевшали орієнтовно на 30%. З чим це пов'язано і які прогнози роблять експерти? 

Експерти вважають, що тригером до зниження вартості криптовалют стали дії Китаю. У цій країні повідомили про неможливість використання біткоінів в якості платіжного інструменту. 

Незважаючи на те, що Китай не є єдиною державою, де діють подібні заборони, Піднебесна все-таки має вагомий вплив, оскільки володіє значною частиною Майнінг і виробництва обладнання . 

Уже до вечора 19 травня 2021 року вдалося трохи підняти ціну на біткоіни (до 38 тисяч доларів), але в цілому з січня поточного року капіталізація знизилася на 0,5 трильйона доларів США. 

Слідом за діями Китаю криптовалюти розкритикував Ілон Маск, який заявив, що за покупку автомобіля Tesla не можна розрахуватися біткоінами. 

Експерти вважають, що корекція може тривати кілька місяців і є два варіанти розвитку подій: 

  1. Аналізуючи події попередніх років, корекція вартості на 60-70% може затягнутися мінімум на один рік. 
  2. Найближчим часом вартість криптовалюти відновитися по V-образним принципом, як це було, наприклад, в 2020 році, коли після коронакрізіса відновлення досягло 1500%, а вартість біткоінів стала рекордно високою (65 000 доларів).

 

Коментарі:
    Додати коментар